פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

ליליאנה ליליאנה | 23:15  16/06/10
ממש ממש חבל לי שנכנסים לפורום גורמים פרסומיים שמנצלים את המקום לאינטרסים הצרים שלהם. אני חוזרת ומבקשת מכל הפונים להמשיך בקו הישיר והפתוח, הכן והאובייקטיבי שבו ניהלנו את התקשורת בננו בחודשים האחרונים. הפורום מיועד לספק מידע כמה שיותר ענייני לטובת כל הפונים! אנא, שימו לב לשמות כגון: פרוגנוזה, רוי, JJ, ועוד שמובילים לאתר של Robers . הם מנצלים את המקום הזה שהוא בשבילכם ולמענכם כדי לנסות ולמלא את הכיסים שלהם. מציעה לכולם פשוט לעזור לי במחאה זו ולהוציאם כך מהפורום. תודה! ליליאנה - מנהלת הפורום
אדי | 22:09  17/06/10
לגב' ליליאנה הנכבדה שלום. אני נציג מח' שיווק של מכללת רוברס וברצוני לפנות אליך כמנהלת פורוס זה עם מספר הבהרות בעניין. לגבי שיווק האגרסיבי בפורום זה - הנך צודקת בהחלט ואנו כבר נטתנו בצעדי הסבר על כך לאנשי שיווק שלנו. אך אני בכל מקרה הייתי רוצה להדגיש מספר נקודות: 1. מכללת רוברס (בניגוד לחברה בשם "פרוגנוזה" - לטעמי שם מגוכח לגוף העוסק בהכשרה מקצועית) פועלת לא רק ולא בהכרח למטרות הרווח, אלא גם למען לומדי סיעוד בארץ - מספקת המון חומרי לימוד ייחודיים ועדכניים ללא כל תשלום ותוכניות לימוד חדשניים במחירים מוזלים לסטודנטים בסיעוד (עובדות ידועות בקרב הסטודנטים ועובדי סיעוד). 2. כמו כן, חשוב לציין כי הנהלת חברת רוברס (בניגוד לחברת "פרוגנוזה") מתמידה בתרומות (כפסיות ואחרות) לאמותות וארגוני בריאות שונים ללא כל מטרת רווח! 3. הבהרה חשובה נוספת - מכללת רוברס מספקת חומרי לימוד ללא כל תשלום לסטודנטים לסיעוד שלמדו בקורסים של חברת "פרוגנוזה" ולא הצליחו לעבור מבחני רישוי לאחר מכן (ותאמיני - יש לא מעט כאלה). לסיום - אנו מתנצלים על שימוש מופרז בפורוס והדבר לא יחזור, אך מבקשים את רשותך לפרסם מדי פעם מודעות על תוכניות לימוד חדשות או ספרי לימוד חדשים היוצאים לאור למען הסטודנטים לסיעוד. בכבוד רב ובברכה אדי ווינטראב
סגור