פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

יוליה | 22:14  07/05/10
שלום, אני התקבלתי ללימודים בבית הספר לאחיות בביה"ח זיו בצפת. קיבלתי מכתב המציע אפשרות לקבל מימון של 80% משכר הלימוד, בתמורה להתחייבות למשך 4 שנים למשרד הבריאות. רציתי לשאול, האם ההתחייבות יכולה ממני קידום או העלאה בשכר? האם יש סיכוי, שאם התחייבתי ל 4 שנים זה אומר שאני אעשה אותן באותו התפקיד ובאותה המשכרות? תודה מראש יוליה
סבטלנה | 10:47  08/05/10
גם אני התקבלתי ללימודים בצפת וקיבלתי מכתב בעניין התחייבות. אני אישית חושבת שכדאי מאוד לחתום על התחייבות.
יוליה | 00:00  09/05/10
זה נשמע אמנם מפתה, אבל חייב להיות איזשהו קטצ'. לא?
ליליאנה ליליאנה | 09:20  09/05/10
לא יוליה, אין קטש'. המדינה זקוקה לכ- 1000 אחיות נוספות מדי שנה. חשבו איך למשוך אנשים איכותיים למקצוע וזו אחת הדרכים - לממן 80% מהלימודים תמורת עבודה של 4 שנים כאחות מוסמכת במערכת הבריאות הציבורית. אין שום קטש! רק הזדמנות אדירה ללומדים: לרכוש מקצוע מעניין, מאתגר ושאין בו אבטלה. מקצוע בינלאומי. מקצוע שהוא יעוד ודרך חיים. וכל זאת כמעט בחינם. אני מציעה לכל מי שמעוניין לקחת את ההזדמנות הזו בשתי ידיים! אני עצמי מרכזת קורס כזה ויכולה לעיד על כך שהסטודנטים מאוד שבעיי רצון! אוסיף שיש ביקוש מאוד רציני להרשמה בתוכנית כך שכל הקודם זוכה! בהצלחה!
ברור לי לחלוטין שזו הזדמנות אדירה ולכן גם נרשמתי. אני פשוט מנסה לבדוק את כל האופציות מראש, בכדי שלא יהיה מצב בו פספסתי את האותיות הקטנות. ואם אין כאלה, מה טוב! תודה רבה על התשובה ואני בהחלט מחכה בקוצר רוח לתחילת הלימודים. שבוע טוב יוליה
ליליאנה ליליאנה | 13:20  09/05/10
שיהיה לך בהצלחה יוליה!!!
סגור