פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

דניאלה | 20:27  03/04/10
שלום ! יש לי שאלה שיכולה אולי לעניין עוד אנשים.. אם אני נרשמת לדוגמא ללימודים בבית חולים בלינסון ואחרי שנה אני משנה את מקום מגוריי לאזור הדרום, עקב נישואים או כל סיבה אחרת ,תיאורטית תהיה אפשרות באמצע הלימודים לעבור ללמוד במוסד שנמצא קרוב למקום מגוריי החדש? אשמח לקבל תגובה בנושא, דניאלה
ליליאנה ליליאנה | 16:51  04/04/10
תאורטית אפשר - פרקטית זה יעכב את הלימודים שלך מכמה סיבות. הסברים: א. אומנם תוכנית הלימודים היא אותה תוכנית בכל בתי הספר - לוחות הזמנים לא שווים וייתכן שאחרי שנה יש המון דברים שאת לא למדת ובבית ספר אחר כן הספיקו - או להיפך. זה מאוד ישבש את הלימודים שלך וייתכן שיחול עיכוב. ב. יש קושי במעבר בגלל המילגה שלא כל כך ניתנת להעברה, אם בכלל. לסיכום: המעבר אפשרי אך לא פשוט בכלל ועלול לשבש/לעכב את הלימודים שלך. מקווה שההסבר ברור. בהצלחה!
דניאלה | 02:34  06/04/10
תודה על התשובה, אבל לא הבנתי איך בדיוק המלגה קשורה לשינוי המוסד שבו אלמד.. למה בגלל שאני משנה את מקום הלימודים שלי אז המלגה לא תהיה בתוקף? תודה מראש
ליליאנה ליליאנה | 09:04  06/04/10
לא כאן המקום לפרט את ההליך הבורוקרטי אך תאמיני לי שיכולה להיות בעיה עם זה. בכל מקרה, אם תצטרכי לעבור, את צריכה להודיע למנהל הסיעוד וההחלטה שלהם. קחי בחשבון את הסיבה הראשונה שנתתי לך בתשובה הקודמת, היא חשובה. בנוסף, קחי בחשבון שלא בכל מקום יש הסבת אקדמאים. למשל בבאר שבע אין.
ליליאנה ליליאנה | 09:06  06/04/10
לא כאן המקום לפרט את ההליך הבורוקרטי אך תאמיני לי שיכולה להיות בעיה עם זה. בכל מקרה, אם תצטרכי לעבור, את צריכה להודיע למנהל הסיעוד וההחלטה שלהם. קחי בחשבון את הסיבה הראשונה שנתתי לך בתשובה הקודמת, היא חשובה. בנוסף, קחי בחשבון שלא בכל מקום יש הסבת אקדמאים. למשל בבאר שבע אין.
סגור