פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

דניאלה | 15:40  14/03/10
שלום יש לי 2 שאלות: 1. אני מתלבטת בנוגע למקום הלימודים אילו בתי ספר לסיעוד באזור המרכז מומלצים ללימודי הסבת אקדמאים? 2. שאלה נוספת, אני בעלת תואר ראשון בביולוגיה מולקולרית, ישנם קורסים שלמדתי שחופפים לקורסים שנלמדים במסלול ההסבה, בשלב זה איך/ מי אני בודקת מאילו קורסים אני יכולה לקבל פטור? תודה מראש דניאלה
רוי | 22:34  14/03/10
להלן קישור לעמוד אינטרנט עם רשימת בתי ספר לסיעוד עם חוות דעת של תלמידים -
ליליאנה ליליאנה | 12:44  15/03/10
שלום דניאלה! כל בתי הספר לסיעוד המציעים תוכניות לימודים להסבת אקדמאים הם מעולים! אני מכירה אישית את כל בתי הספר, את רמת הלימודים ואחוזי ההצלחות שלהם בבחינות הרישום הממשלתיות. את לא תתאכזבי. לדעתי כדאי לך לבחור את אותו בית הספר שהכי קרוב אליך כדי שיהיה לך נוח. אם את צריכה מעונות, לנו במאיר יש מעונות להציע לך. לגבי הפטורים: יש מספר קריטריונים שעל פיהם ניתנים הפטורים והם: שהמקצוע עליו מבקשים פטור נלמד ב- 5 השנים האחרונות, הציון בו מעל 70 ויש התאמה בין הסילבוסים שמעל 80%. כל זה במגבלה מסויימת של מספר שעות עליהם מותר לתת פטור. את תוכלי לבדוק את זה בבית הספר בו תרשמי - בד"כ אחרי ההרשמה. בכל מקרה - ההחלטה הסופית היא של בית הספר. אם יש לך עוד שאלות, אשמח לענות, בהצלחה! ליליאנה
ליליאנה ליליאנה | 12:46  15/03/10
עכשיו אני רואה שעניתי לך על הפטורים לפני כמה ימים, זו את דניאלה?
דניאלה | 23:55  15/03/10
היי ליליאנה, אכן זאת אני. אני עוד מתלבטת בנוגע למוסד הלימודים..יש עוד זמן לחשוב נכון? עד מתי אני יכולה להרשם לאוקטובור הקרוב? עד אפריל או לפניי? שוב תודה על ההתייחסות דניאלה
ליליאנה ליליאנה | 09:35  16/03/10
כן, אל תדאגי כי עדין יש לך זמן להחליט. אם תרצי יעוץ יותר אישי, שלחי לי מייל עם מספר הטלפון שלך ואתקשר אליך. בכיף!
דניאלה | 10:33  16/03/10
היי ליליאנה. תודה רבה על העזרה.. אשמח לקבל יעוץ אישי שלחי לי את המייל שלך ואשלח לך את המספר תודה רבה והמשך יום מקסים דניאלה
ליליאנה ליליאנה | 18:28  16/03/10
יש לינק למעלה "מסר למנהלת הפורום" ליד השם שלי. זה המייל שלי
דניאלה | 13:53  17/03/10
שלחתי לך מייל.. מקווה שקיבלת אותו תודה והמשך יום נעים דניאלה
סגור