פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

דניאלה | 18:02  09/03/10
ליליאנה, שלום קודם כל תודה רבה על ההתיחסות שלך לשאלותיי. שנית, רציתי לדעת מתי נפתחת ההרשמה לשנת הלימודים תשע"א ללימודי ההסבה לסיעוד? ובנוגע למעונות. אנני זקוקה להם כי אני מתגוררת כרגע ברעננה. אני שואלת על באר שבע כי יכול להיות שאני משנה את מקום מגוריי לאזור הדרום ( באר שבע והסביבה) תודה רבה והמשך יום נעים דניאלה
ליליאנה ליליאנה | 09:31  10/03/10
היי דניאלה! באוקטובר 2010 לא פותחים בבאר שבע. בדרום יש לך את ברזילאי - שם פותחים. מספר הטלפון שלהם: 08-6745522. בכל מקרה אני מצרפת לך לינק של אתר מנהל הסיעוד, שם מופיעים כל מוסדות הלימודים הפותחים את המסלול הזה באוקטובר הקרוב. במאיר אנחנו פותחים וגם יש לנו מעונות. אגב - מגיעים אלינו מכל ארץ - מאילת בדרום ועד שלומי, קריית שמונה, חיפה ועוד... לגבי מועד פתיחת ההרשמה , את יכולה לברר באותו מוסד בו את רוצה ללמוד. אצלינו כבר פתחנו את ההרשמה. שיהיה לך בהצלחה!
אסיה | 00:47  18/03/10
היי דניאלה זאת אסיה. זוכרת אותי למדנו יחד ביולוגיה מולקולרית??? הייתי בהלפ שראיתי אותך כאן..ממתי החלטת שאת רוצה ללמוד סיעוד???
דניאלה | 11:18  18/03/10
כן כן זאת אני....אני חושבת על זה בחיוב...מה איתך? ולמה את משוטטת לך בפורום זה?
אסיה | 14:18  20/03/10
איזה קטע....אני מתחילת התואר שלנו בביולוגיה חושבת על סיעוד...חח זוכרת שאמרתי לך שלמדתי בתל אביב לפני שבאתי באריאל, ועשיתי שם מכינה לסיעוד. אני בשבוע הבא5 מגישה טפסים לאיכילוב....אז אם את בקטע את מוזמנת ללמוד איתי..:)חחח בהצצלחה!! תהיי בקשר
דניאלה | 18:36  20/03/10
אני עוד מתלבטת איפה ללמוד...אולי במאיר ואולי בפ"ת או תל אביב נראה כבר... איזה קטע ששנינו חושבות על זה....
יעל | 13:29  22/03/10
היי אסיה אני גם מתכוונת להרשם להסבה באיכילוב אשמח לשוחח איתך yaelsolo@walla.com
ליליאנה ליליאנה | 15:25  22/03/10
אתן מוזמנות לברר פרטים להסבה במאיר. כדאי לכן. דברו איתי. יש למעלה את המייל שלי.
סגור