פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

דניאלה | 10:09  07/03/10
שלום, סיימתי השנה תואר ראשון בביולוגיה מולקולרית במרכז האוניברסיטאי אריאל. במהלך הלימודים כבר נוכחתי לגלות שאני מאוד מתחברת ללימודי אחיות וכנראה שזה היעוד שלי. שאלה ראשונה, מה התנאי הראשוני לקבלה לתוכנית ההסבה? שאלה שנייה, האם אני מקבלת פטור מקורסים מסוימים שלמדתי במהלך הלימודים של התואר לדוגמא גנטיקה, כימיה וכו' . שאלה נוספת,מתי נפתחת ההרשמה לשנת הלימודים שמתחילה באוקטובר? והאם יש מסלול כזה בבית חולים סורוקה בבאר שבע? או אמור בעתיד להפתח? אשמח לקבל תשובות ותודה רבה על הסבלנות
ליליאנה ליליאנה | 12:00  07/03/10
דניאלה שלום! קודם כל השם שלך יפה מאוד. יש לי בת שגם קוראים לה דניאלה! לעיניננו: כדי להתקבל את צריכה להציג את התואר הראשון שלך מאריאל. התוכנית מיועדת להסבת אקדמאים לסיעוד. הקריטריונים לקבלת פטור מלימודים קודמים (כמובן שנלמדו במסגרת התואר) כוללים: שהמקצוע נלמד ב- 5 השנים האחרונות, הציון מעל 70 ויש התאמה של יותר מ- 80% בתכנים. כמובן זה נתון לשינוים כי זה מה שהיה השנה ולשיקול של בית הספר בו תלמדי. בבאר שבע נראה לי שאין הסבת אקדמאים אבל ליתר ביטחון אני מצרפת לך קישור למנהל הסיעוד בו תוכלי לברר. בכל מקרה את מוזמנת ללמוד אצלי בכפר סבא. אגב - יש לנו מעונות. ההרשמה אצלנו פתוחה כבר ונמצאת בעיצומה! בהצלחה!!! ליליאנה
דניאלה | 17:10  07/03/10
ליליאנה, שלום קודם כל תודה רבה על ההתיחסות שלך לשאלותיי. שנית, רציתי לדעת מתי נפתחת ההרשמה לשנת הלימודים תשע"א ללימודי ההסבה לסיעוד. ובנוגע למעונות. אנני זקוקה להם כי אני מתגוררת כרגע ברעננה. אני שואלת על באר שבע כי יכול להיות שאני משנה את מקום מגוריי לאזור הדרום ( באר שבע והסביבה) תודה רבה והמשך יום נעים דניאלה
סגור