פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

סווטלנה | 18:01  03/03/10
אני אקדמאית ,תעודה שלי מוכרת בערץ. ואני מעוננית בקורס הסבת אקדמאים
ליליאנה ליליאנה | 15:29  04/03/10
סבטלנה שלום! תוכנית הלימודים של הסבת אקדמאים לסיעוד היא תוכנית לימודים מאוד אינטנסיבית הדורשת השקעה רבה בלימודים. לומדים בין 4 ל- 5 ימים בשבוע משעה 8.00 עד 15.30. יש הרבה מבחנים. מה שאני מנסה להסביר לך שזו השקעה שלא מותירה הרבה מקום לעבודה נוספת ובמיוחד אם יש קשיים בשפה (אני לא יודעת אם זה המקרה שלך). התוכנית מעניינת ומאתגרת והסטודנטים שלי מאוד נהנים מהלימודים אבל יחד עם זאת צריך להסתכל על זה בעין מפוקחת ולדעת שזה דורש השקעה. לבירור זכויותייך בביטוח לאומי, עדיף שתתקשרי ישירות אליהם. איני בקיאה בחוקים שלהם, אך ממה שאני רואה, חלק מהעולים מקבלים החזרים. אשמח לענות על עוד שאלות. בברכה ליליאנה
סווטלנה | 17:02  04/03/10
תודה על תשובה ,ליליאנה. בוודאי שאני יודעת שהלימודים דורשים השקעה גדולה ואני מוכנה לזה . ולגבי שגיות כתיב - לומדים...
ליליאנה ליליאנה | 18:46  04/03/10
מהניסיון שלי, עולים חדשים שאין להם הרבה שפה אך הם אינטליגנטים, מצליחים בצורה נהדרת בלימודים ומשדרגים את השפה שלהם תוך כדי לימודים. מה שקובע זה לא השפה אלא הרמה של הסטודנט. אבל כמובן זה דורש השקעה. שיהי לך בהצלחה סבטה!!! אם יש לך שאלות נוספות, תכתבי לי ואצור איתך קשר. ליליאנה
סגור