פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

שלום רב יש לי תואר ראשון ותעודת הוראה בחינוך מיוחד לאחרונה אני מתעניינת בתחום אחר - הרפואה ובפרט התחום המיילדותי רציתי לדעת האם ישנם לימודים הקיימים לאנשים מהסוג שלי שלא במסגרת ה- 4-5 שנים תודה על התגובה הדס
אמירה שגיב | 17:36  01/01/10
סיעוד הוא תחום השייך למדעי הבריאות ולא ניתן ללמוד מיילדות מבלי ללמוד קודם את הסיעוד הבסיסי. מיילדות נחשב כתחום של ידע על בסיסי בסיעוד. כמי שיש לה כבר תואר אקדמי מוכר יש לך אפשרות ללמוד סיעוד במסגרת הסבת אקדמאים במשך שנתיים ואז לאחר שנת עבודה (רצוי בתחום המיילדות) לפנות ללימודי המיילדות. אפשרות אחרת שאני לא יודעת אם גיאוגרפי היא מתאימה לך, לחוג לסיעוד באוניברסיטת באר שבע יש מסלול שכולל לימודי סיעוד גנריים מידית עם לימודי מיילדות, אולם אני לא יודעת אם הם מוצעים במסלול של הסבת אקדמאים, ואני אברר לך זאת
אמירה שגיב | 19:34  04/01/10
מבירור שעשיתי מסתבר שהקורס הישיר למייילדות נודד בין בתי הספר ולכן יש לברר היכן הוא יפתח בתחילת שנת הלימודים הבאה. את המידע אפשר להשיג באתר של משרד הבריאות ביחידת מינהל הסיעוד
סגור