פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

שלום, יש לי תואר שני בהוראת שפות ואני עובדת כמורה לאנגלית בתיכון כבר שש עשרה שנה. בת 43. רציתי לשאול 1. האם יש הגבלת גיל בקבלה לתוכנית הסבת אקדמאים לאחיות. 2.האם יש מבחני קבלה או ראיונות? 3. מתי ניתן להתחיל לעבוד? 4. מהי משכורתה של אחות מוסמכת מתחילה, עם השתלמות חדר ניתוח או אחרת? האם התואר השני שיש לי ישחק תפקיד במשכורת? תודה רבה רונה
אמירה שגיב | 18:19  16/11/09
1. אין הגבלת גיל בקבלה לתכנית הסבת אקדמאים או כל תכנית אחרת. 2. לכל בי"ס יש את תכנית הקבלה שלו מעבר לדרישות של משרד הבריאות כך שתלוי לאיזה בית ספר את פונה. ראיונות באים בחשבון. 3. לעבוד כאחות מוסמכת ניתן יהיה רק בתום הלימודים לאחר הבחינה הממשלתית. ישנם בתי חולים שמעסיקים עוד לפני כן ככח עזר לתקופות קצרות בשעות הערב. 4. משכורת של אחות מוסמכת מתחילה היא כ-.5000 ש"ח. התואר השני שלך יחשב לעניני שכר רק כתואר ראשון והתוספת היא של 200 ש"ח למשכורת הבסיס ולזה מתווסף במשך 9 השנים הראשונות ותק 2.5% לשנה ותוספת בי"ח 10% במגזר הציבורי. משמרות מוסיפות עד 200% תוספת. 5. להשתלמות חדר ניתוח תוכלי לגשת רק לאחר שתשלימי סמינריון שיעניק לתואר הראשון שלך מעמד של תואר בסיעוד ולאחר שתעבדי שנה בתחום ותשלימי קורס על בסיסי בחדר ניתוח. מאחר ומדובר על תקופה ממושכת מהיום , ודברים עלולים להשתנות מבחינת משכורות האחיות, אין טעם שאצטט מחירים. מאחלת לך הצלחה בקבלת ההחלטה ובדרכך החדשה
סגור