פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

מורן | 16:12  27/08/08
שלום נרמשתי והתקבלתי למכללת עמק יזראעל בסיעוד הבעיה היא שעדיין לא שילמתי את התשלום הראשון ולכן לא יכולה לבנות את המערכת שעות זה משנה אם אני בונה מוקדם או מאוחר? כי אני יכולה לשלם רק עוד שבוע
עדן צוקר | 00:01  28/08/08
תפני בבקשה ישירות למזכירות החוג
## | 14:45  29/08/08
גם אני התקבלתי. שילמתי כבר ובכל זאת רציתי שתדעי שעדיין אין אפשרות לבנות את מערכת השעות, כלומר את יכולה להתחיל לתכנן אותה אבל המכללה עדיין לא תקבל אותה מאיפה את בארץ?
מורן | 15:38  29/08/08
אני גרה ליד הכנרת.. ואת?
מורן | 15:39  29/08/08
נגיד אני לא עושה קורס באנגלית השנה אז מה יש לתכנן? חשבתי שבונים את המערכת בשבילנו..לא? איך זה הולך בדיוק .. ???
## | 16:05  29/08/08
אני מחיפה. ולא, את המערכת מרכיבים לבד,תיכנסי לשנתון סיעוד ותרכיבי לפי הקורסים. את צריכה לסיים את הקורסים באנגלית עד סוף סמסטר א של שנה ב. בת כמה את? כמה קורסים את צריכה לקחת באנגלית?
מורן | 16:38  29/08/08
אני בת 22 23 באוקטובר אבל אני צריכה סיסמא כדי להיכנס לבניית מערכת ולא נותנים את הסיסמא עד שמשלמים את התשלום הראשון אני צריכה לעשות קורס אחד באנגלית מתקדמים2
מה עושים עכשיו??? איך בונים מערכת????
## | 17:19  29/08/08
את עדיין לא בונה מערכת באתר. אני שלמתי תשלום ראשון וגם אני עדיין לא יכולה לבנות מערכת. אנחנו נקבל את כל הפרטים בדואר לגבי זה.. אני משערת שבערך עוד שבוע-שבועיים יהיה אפשר לבנות את המערכת באתר. את הולכת לגור במעונות?
מורן | 18:29  29/08/08
לא אני לא אגור במעונות אני גרה במרחק של 20 דקות נסיעה אז אין לי צורך לגור במעונות ....... בקשר לבניית המערכת , יעזרו לנו במכללה? כי אין לי מושג בעניין
## | 18:50  29/08/08
את בונה לבד בבית, ושולחת למכללה את המערכת(בתאריך שיבקשו)שהרכבת דרך המחשב. זה לא כזה בעיה, את מסדרת לפי ימים,שעות וסמסטר.
מורן | 20:33  29/08/08
תודה . עזרת לי מאוד. את או אתה? :-)
## | 22:16  29/08/08
סבבה.. אז נתראה ב"ה עוד חודשיים...קצת פחות.. שיהיה לך בהצלחה :-)
לא הבנתי אם כל הקורסים שברשימה הם חובה או לא? ואיפה הקורסי בחירה? ניסיתי לבנות מערכת לא הצלחתי... נשארו לי הרבה חלונות פתוחים
## | 11:29  30/08/08
תראי,אני בטוחה שיצאו חלונות. כל הקורסים הם חובה, אולי יהיה קורס אחד או שניים שתוכלי לבחור מתי לקחת אותם. למדת כבר בתיכון ביולוגיה או כימיה?
מורן | 11:40  30/08/08
כן למדתי בתיכון ביולוגיה לא למדתי כימיה אני צריכה לעשות קורס מדעים בגלל שבביולוגיה עשיתי 3 יחידות בציון בינוני
מורן | 11:42  30/08/08
סליחה שאני משגעת אותך עם המערכת שעות אבל אם כל הקורסים הם חובה והימים והשעות כבר קבועים אז מה בדיוק אנחנו בונים??? אוף כנראה אני אגלה עוד שבועיים..... פשוט מהתרגשות אני רוצה לדעת הכל ..חחח :-)
זה בסדר, אני בדיוק כמוך... תראי,יש למשל קורסים כמו "קריאה, חשיבה וכתיבה מדעית" שאת יכולה לבחור אם את רוצה את זה ביום ראשון או רביעי. בעיקרון אין הרבה מה לבחור, את פשוט מסדרת לבד את המערכת שעות ומגישה להם. מתי מתחיל הקורס של המדעים?
מורן | 12:08  30/08/08
מתחיל ב 7.9 זה 7 מפגשים ... קצת התעצבנתי מזה האמת למדתי 3 שנים 5 יחידות ביולוגיה רק בסוף עשיתי מבחון של ה3 יחידות בגלל שבשנה האחרונה הייתי בתקופה קשה ולא למדתי כל כך ( אימא שלי הייתה חולה)
## | 12:12  30/08/08
אבל אם לא נכשלת ב-3 יחידות אז את לא חייבת לגשת לקורס הזה לא?! בתור מה שרתת בצבא?
מורן | 12:18  30/08/08
התקשרתי לברר במכללה אם יש טעות ואמרו לי שזה החלטת הועדה ויש גם אחרים עם ציונים יותר טובים ממני שעושים קורס מדעים , כן בטח מה זאת אומרת החלטת הועדה? תעמדו מאחורי המילים שלכם כתוב בחוברת המכללה שמי שעשה 3 יחידות לא חייב קורס מדעים מעצבנים!
## | 12:24  30/08/08
כדי להתקבל עברת ראיון קבלה? ויכול להיות שהם רוצים שתשפרי אתה ציון... מה איכפת לך?! יהיה לך יותר קל בלימודים... זה עולה בכלל כסף?
מורן | 12:27  30/08/08
לא עברתי ראיון קבלה . הקורס מדעים עולה 600 שח אני חושבת שהם סתם רוצים לסחוט כסף טוב שיהיה שיהנו! את צודקת זה יהיה קורס ריענון לא למדתי כבר 4 שנים ומשהו חוץ מפסיכו בת כמה את?
## | 12:31  30/08/08
:-) איך החלטת שאת רוצה ללמוד את זה? כל החברות שלי חושבות שאני משוגעת..
מורן | 12:39  30/08/08
כתבתי מגילה ובסוף זה נמחק לי בעסה בכל מקרה אני בחרתי בסיעוד בגלל הביקוש בעבודה בגלל העבודה עם אנשים אני ביליתי הרבה בבתי חולים בגלל אימא שלי שהייתה חולה ותמיד נמשכתי לעבודה של האחיות מקווה בעתיד לעבוד ביולדות או בפגייה מה אתך?
## | 12:43  30/08/08
מאז ומתמיד רציתי לעסוק בזה.. אני מאוד אוהבת כל מה שקשור למקצוע ביולוגיה,כימיה,כל זה. תמיד רציתי לעבוד בבית חולים- לעזור לאנשים, לטפל בהם, זה נותן סיפוק גדול. חוץ מזה המקצוע לא משעמם, יש הרבה אפשרויות וכמו שאמרת-ביקוש העבודה הוא גדול מאוד. עכשיו אמא שלך בסדר?
מורן | 12:46  30/08/08
אימא שלי עכשיו יותר טוב, כן. תודה על ההתעניינות :-). בהצלחה לשנינו.
## | 12:48  30/08/08
למורן ו ## בהצלחה בלימודים במכללה, אני מלמדת במכללה בסמסטר ב, אז ניפגש, מאחלת לכן בהצלחה!
סגור