פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

קרין | 12:55  26/05/08
לפי מה ששמעתי, 4 שנות לימודים הם מרתיקים ביותר. אך כאשר מגיעים לבתי חולים, רוב העבודה מסתכמת ב"ניקיון" חולים, נתינת תרופות וכו'. שזה לא ממש מרתק וגורם לסיפוק מהמקצוע. שלא לדבר על המשמרות ההזויות והשכר הנמוך. האם אתם חושבים שבכל זאת כדאי ללכת ללמוד את המקצוע? זה שבאמת עד כשאי כך שווה?
נו, באמת | 07:50  12/06/08
ללמוד סיעוד בארץ ואחר כך לנסוע לחול כל הדלתות פתוחות בפניך כולל משכורות כולל יחס כולל תפקידים מרתקים
עדן צוקר | 11:42  12/06/08
עבודת האחות היא עבודה מענינית אחראית ומרתקת, מתן תרופות למשל זו אחריאות גדולה מאד, שדורשת ידע רב ומיומנות מקצועית גבוהה. הטיפול במטופל כולל הרבה היבטים ניקיון המטופל הוא אחד מהם, אשפר לעשות את זה בצורה טכנית אבל אפשר גם האמצעות פעולה זו להעניק רוגע, בריאות ורווחה למטופל.
יואב | 00:43  15/06/08
שלא יינסו לסבן אותך פה בפורום . אני מניח שמנהלת הפורום היא לא אובייקטיבית . כאחד שנמצא במקצוע קרוב ל-3 שנים אני יכול לאמר לך המקצוע מאוד מאכזב וזו הסיבה שיש חוסר באחיות בארץ. למה הוא מאכזב? ומדוע החסרונות עולים על היתרונות? תכתבי לי למייל ואספר לך הכל מהשטח. crazy_doc26@walla.com
סגור