פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

שלום רב, הנני בת 25 כיום מתמחה בעריכת דין. הנני מעוניינת להתמחות בתחאם הרשלנות הרפואית בעתיד. הייתי מעוניינת לדעת האם ישנה תוכנית של הסבת אקדמאים לאנשי מקצוע כמו עריכת דין/ ראיית חשבון? אשמח לקבל כל הערה והארה לעניין- האם מישהו מכיר תוכנית לימודים שאמורה להיפתח... וכל מידע נוסף. תודה מראש- חן.
צלינה כהן | 14:54  13/03/08
ההסבה בסיעוד מיועדת רק להכשיר אקדמאיים בכל תחום לתעודת של אחות מוסמכת בלבד המאפשרת עיסוק בסיעוד צלינה
שרוני | 13:36  16/03/08
הי - אחותי גם סימה לימודי אחיות בארץ ופירפרה במשמרות בלתי הגיוניות ובתת שכר מינימום. בסוף היא שמעה על בית הספר האמריקאי שעושה קורסים מיועדים לאחיות כבחינת קבלה למעבר לארה"ב. לתשומת ליבך היא מרויחה היום 48$ לשעה! וזה לעומת הסכום הזעום שהיא הרויחה בארץ-בלתי נתפס! התהליך אינו קצר ולקח לה כמעט שנה, אבל כיום היא שולחת לי כל שנה כרטיס טיסה לביקור בפסח. אז אם את אוהבת את עצמך ואת אחותך, תתקשרי אליהם (: ,לדעתי הם איפשהו ברמת גן.
מלי | 17:45  19/03/08
אני אחות מעשית במיקצועה משלימה להסמכה, שנתיים .בירצוני לעבוד באר"הב בנו-יורק מה עלי לעשות.
יואב | 06:43  24/03/08
התהליך הוא מאוד ארוך וכרוך בתשלומי כספים רבים. בעיה נוספת הקיימת היא שכרגע בארה"ב לא נותנים גרין כארד לאחים ואחיות מישראל ,העניין בהקפאה כרגע,לא יודע בדיוק מה הסיבה. לכן ככל הנראה השנה מעט מאוד אחיות יעזבו את הארץ. אם כי ברור שהשכר שם הרבה יותר מפתה מאשר פה בארץ שהשכר פה עלוב ביותר.
שמוליק | 19:24  01/09/08
יש לך הוכחה מארגון מוסמך כמו השגרירות לגבי האינפורמציה הזאת שאין גרין קארד אוטומטי?
צלינה | 21:10  30/03/08
עליך רודם לכן לעבור את מבחן ההסמכה לאחר מכן תצטרכי לעבור מבחן באנגלית ובנוסף מבחן בסיעוד באנגלית בהתאם למדינה שתגיעי אליה תפני לשגרירות האמריקאית ותבדקי את הנושא צלינה
שירלי | 19:56  14/05/08
ץץץ
צלינה כהן | 14:55  13/03/08
ההסבה בסיעוד מיועדת רק להכשיר אקדמאיים בכל תחום לתעודת של אחות מוסמכת בלבד המאפשרת עיסוק בסיעוד צלינה
סגור