פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

יעקוב | 10:12  17/02/08
אני לומד הסבה לסיעוד.יש לי תואר ראשון בכימיה תעשייתי.בחרתי בסיעוד בתור מקצוע בטוח מבחינה תעסוקתית.אבל יש לי חששות שהמקצוע לא יספק אותי ואני אתכזב ממנו.כך אני בבעיה כפולה מבחינת הגיל אני אהיה בן 43 בסיום הלימודים החדשים. האם יש מקום לחששות כאלו? או שזה מיותר
יואב | 04:08  21/02/08
השאלה היא מה הציפיות שלך מהתחום והאם ערכת שיעורי בית מעמיקים לפני שנכנסת ללימודים. אם בררת את הכל והקפת ממש את כל המידע על התחום,סביר להניח שאתה יודע למה אתה נכנס ולמה לצפות. חוצמזה הגדר בבקשה מה לא יספק אותך סיפוק מקצועי או סיפוק כלכלי? אני אח מוסמך כבר שנתיים וחצי ואני לא מסופק כלכלית למשל. מקצועית ואישית ניתן לאמר שיחסית אני כן מסופק.
יעקוב | 09:46  21/02/08
אני מסתכל אחורה ואני רואה קריירה יפה יחסית בזמן קצר התקדמתי גם במעמד +גם כספית. השאלה בסיעוד איך המסלול להתקדמות בשני המישורים שהזכרתי .האם ניתן להתקדם מהר שם.
יואב | 19:11  22/02/08
אם התקדמת יפה בתחומך ואתה מסופק מדוע אתה עושה הסבה לסיעוד? נשמע קצת תמוה.. בסיעוד להתקדם תלוי הרבה בהמלצות של אחראית מחלקה. בבתי חולים זה ע"פ מכרזים ויש כאלו האומרים שהמכרזים תפורים מראש.. ככלל ככל שהארגון גדול יותר ובעל בירוקרטיה סבוכה קצת יותר קשה להתקדם.
יעקוב | 08:37  24/02/08
האמת. במקצוע שאני עוסק הכל עובר למזרח ולארצות בעולם השלישי כמו מצריים.לכן התעסוקה במקצוע דלילה ועלולה להעלם בארץ לכן החלטתי לעבור למקצוע יותר בטוח לפני שייעבור הזמן
יואב | 19:48  24/02/08
יעקב בגילך אני אישית הייתי ממליץ על לימודי רוקחות כיוון שההשקעה היא זהה 4 שנות לימוד,אבל ההבדל הוא עצום בין המקצועות. השכר ההתחלתי של אח הוא בסביבות 24 ש"ח לשעה לעומת רוקח בסביבות 35-40 ש"ח לשעה. אצל אח השכר עולה כל שנה ב 1 ש"ח וזה לא משתלם. לכן צריך לחשוב על כל ההיבטים. להיות אח אני לא ממליץ יש הרבה חסרונות במקצוע שאני מניח שתרגיש אותם על בשרך תחשוב טוב.
יואב | 20:02  24/02/08
אם אתה אקדמאי יש מסלול הסבת אקדמאים לסיעוד של שנתיים. עדיין אני ממליץ על רוקחות ולא סיעוד. אלא אם כן הנתונים שלך לא מתאימים לרוקחות ואין לך ברירה אחרת תלמד סיעוד.
יעקוב | 10:49  25/02/08
אני עושה המסלול המקוצר של שנתיים וחצי. יואב תודה על התעניינות.נראה לי שאתה לא מנהל הפורום.במה עוסק כבודו
יואב | 21:20  25/02/08
אינני מנהל הפורום.אך אני אח במקצועי מזה שנתיים וחצי,וסה"כ ניסיתי להציג את ההיבטים מהצד של אחד שכבר נמצא בתוך המקצוע ומכיר את המערכת מבפנים. יותר לא אגיב ואתן למנהלת הפורום להגיב.
צלינה | 22:45  29/03/08
לדעתי לא המקצוע מספק מאד ותוכל למצוא את מקומך באין ספור אפשרויות צלינה
סגור