פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

שלום לכולם! אני משרתת כמורה חיילת מזה שמונה חודשים (שנה וארבעה חודשים בערך לשחרור)-מלמדת בבקרים בבית-ספר יסודי,ואחה"צ מתנדבת במקומות שונים.אני מאוד רוצה להתחיל ללמוד לבחינה הפסיכומטרית בלחמן(הקורס שמתחיל באוקטובר,לבחינה שתערך בדצמבר),אבל אני לא בטוחה שאצליח לעמוד בעומס ובלחץ שהלימודים דורשים.האם דרוש להקדיש זמן רב ללמידה מעבר לשעות הלימוד הפורמליות בכיתה? יש לי עוד מספר שאלות: *הבנתי שהקורס לחיילים עולה כ-1500 ₪,האם הוא כולל את עלות הבחינה עצמה?אם לא,מדוע הוא יקר יותר מהקורס שנערך לתלמידי התיכונים שעלותו כ-1000 ₪?מהם תנאי התשלום? *מכינת הרענון נערכת לפני הקורס או במגרת הקורס עצמו? הבנתי שהקורס יתחיל ב-10/10,אז המכינה הזו תהיה לפני או שבתאריך הנ"ל הכל יתחיל? *היכן נערכים הלימודים בבאר-שבע,בקניון הנגב או שבאיזשהו בי"ס תיכון? *מהו ציון הפסיכומטרי הנדרש (בערך) על-מנת להתקבל ללימודי תקשורת/עיתונאות באוניברסיטאות? המון המון תודה לעונים!! 
רועי גלאם | 00:58  05/08/07
שלום, ריכזתי מקבץ של תשובות, מקווה שזה יעזור. *באופן עקרוני לגבי שעות ההשקעה, יש יחס ישיר של כמה שיותר, יותר טוב. אני מציע שתבדקי לעומק אם תהיה לך אפשרות לסיים לפחות את שיעורי הבית. *עלות הקורס בכל מוסד הכנה אינה כוללת את דמי ההרשמה לבחינה. לגביי מה יותר יקר, אני מציע שתרימי טלפון לשירות לקוחות הם ישמחו לעזור, אותו כנ"ל לגבי מהו מיקום הקורס. *מכינת הריענון עוברת לפני מועד הקורס כך שכאשר את מתחילה בפועל את הקורס את כבר באותו קו פחות או יותר כמו כולם. לילה טוב, תצליחי בכל אופן, רועי.
סגור