פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

שלום, אני חדש כאן וחייב לציין ראשית שהאתר נראה ומעיד על עצמה ועזרה ענקית לכל המבקש ותבורכו על היוזמה והנתינה. אני עשיתי שתי פסיכומטרי בחיי עם ציון של 460,450. הראשון בלי קורס והשני עם קורס. בעבר,היו לי הקלות בתיכון ואני ניגשתי לפסיכומטרי בלי הקלות,לצערי הרב\משום שלא הכרתי ושמעתי על הקלות שכאלו בחיי. כעת,אני בצבא ועוד 8 חודשים משתחרר. אני מאוד מתלבט האם לגשת לקורס נוסף למועד דצמבר. אני מאוד רוצה להיות עם הנתונים בכף ידי ולא לפספס את מירוץ הזמן. אשמח לדעתכם בנושא הנל. ממוצע הבגרויות שלי הוא : 101 אשמח לשמוע כל עצה וכל עניין בנושא שלי. אני מתשתחרר במרץ 08 . תודה !
רועי גלאם | 22:39  07/07/07
הי אבי, קודם כל אני מאחל לך לצלוח את 8 החודשים הנותרים בדרך הכי טובה שיכולה להיות. לענייננו, אני ממש ממליץ שתנצל את ההקלות שלך, לפי ממוצע הבגרות שלך זה נראה כאילו אתה יכול להוציא הרבה יותר מעצמך. יש מועדים שבהם אפשר לגשת לבחינות מותאמות שדצמבר הוא אחד מהם למזלך(השניים הנוספים הם אפריל ויולי), אני ממליץ שתנסה ליצור קשר עם המרכז הארצי כדי לברר איזה אישורים אתה צריך להשיג לטובת העניין. הסבר מפורט יותר תמצא כאן: http://clickit.ort.org.il/files/upl/232945030/297668236.pdf או שאתה יכול ליצור איתם קשר ישירות בטל':02-6759555 המשך שבוע טוב, רועי.
אתי אלוני | 23:33  18/09/07
פסיכומטרי בהיי קיו מועד פברואר כך שהסוף יפול לך בול על החופשת שחרור. ועדיף לך להרשם כבר ככה תוכל להרוויח את המבצע של "לא שיפרת לא שילמת" בידיעה מלאה שתשלם!!! הם תותחים מתחייבי ל50 נקודות לפחות.
סגור