פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

אהלן אנשים, רציתי לשתף אתכם בחווית הלימוד הגרועה שלי בתיכון אנקורי סניף טרומפלדור תל אביב. נרשמתי לקורס היסטוריה 3 יחידות, המורה שמלמד אותנו פשוט מתחת לכל ביקורת. עד היום מעולם לא קיבלנו שיעורי בית, טיפים כיצד לפתור שאלת בגרות או בגרויות שנוכל לתרגל ולבדוק ביחד עם המורה. בנוסף במהלך השיעורים המורה אכן מכתיב סיכומים בנושאים הנלמדים, אך הם דלים מאוד ואינם מספקים. אני בתור תלמידת אנקורי, סניף טרומפלדור ת"א מרגישה חוסר אונים מוחלט!!!! מועד בחינת הבגרות ב-10.6 והכיתה רחוקה מאוד מלהיות מוכנה לבחינה., חלק מן התלמידים אפילו לקחו חומר לימוד מבתי ספר מתחרים על מנת להשלים את הפערים החסרים. בנוסף כל הכיתה פנתה כבר מספר פעמים להנהלת אנקורי סניף טרומפלדור תל אביב. והתלוננה על המורה ועל חוסר המקצועיות המוחלט שלו, תשובתם הייתה שזה מה שיש וכרגע אין מורה מחליף.... ושאנו יכולים לרכוש באופן עצמאי ספרים בעלות נוספת של 200 שקלים וללמוד מתוכם לבד. בגלל חוסר המקצועיות של בית הספר הזה אני עלולה לאבד את סיכויי להתקבל ללימודים אקדמיים השנה. לא הייתי מצפה מבית ספר עם רזומה כמו של אנקורי לנהוג בתלמידו באופן כזה, החלטתי לשתף את כולם בסיפור שלי מכיוון שהנהלת תיכון אנקורי בטרומפלדור סירבה להתייחס אלינו ברצינות בכל תלונה שניסינו לפנות אליהם. אנקורי סניף טרומפלדור, ת"א, אני ממש מאוכזבת!!!! הבטחתם הרים וגבעות במועד ההרשמה שלי, בסופו של דבר יש פער עצום בין ההבטחות לבין המציאות בפועל.
סגור