פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

שלום לכולם, אני מעוניין להשלים בגרות במתמטיקה, תנ"ך, אזרחות ולשון. עשיתי סקר שוק ועברתי תהליך ייעוץ בכל אחד ממכוני ההכנה הפרוסים בנתניה, שבינהם: לחמן, מכללת מעוף ותיכון ת"א. בדקתי גם אפשרות למכינה במכללת נתניה, אבל השעות לא נוחות. לא אסתיר שלא התרשמתי מאף-אחד מהם, אבל אני לא רוצה למהר עם השיפוט שלי. אין לי חברים שהשלימו בגרויות לכן באתי להתייעץ עמכם. אולי מפאת ניסיונכם בנושא תדעו להמליץ לי על המוסד העדיף ביותר. הפן הכספי פחות מעניין אותי, אני יותר רוצה לשמוע על רמת המקצועיות במוסדות אלו, ותק המורים וסממנים יחודיים. אני רק אוסיף שאלו הם המקומות היחידים שניתן להשלים בהם בגרות בנתניה, לכן אלטרנטיבות כגון: יואל גבע, אנקורי והיי.קיו. - לא רלוונטיות. (אלא אם כן אתם יודעים על מוסד נוסף שמספק את השירות בנתניה ותרצו להמליץ עליו). שאלה נוספת שיש לי, היא האם יש פה אנשים שניסו לגשת לאזרחות באופן עצמאי, האם זה היה משתלם וכמה זה קשה. תודה לכל העוזרים.
מנהל פורום בגרויות | 17:03  22/12/12
היי אריק היקר, כמי שעובדת בלחמן אני יכולה לומר לך שאנו דואגים לתת את הקורסים האכותיים ביותר מכל הבחינות: מורים, חומרי לימוד וכדומה. הפריסה הארצית והנסיון הרב של מעל 30 שנות ניסיון מראים זאת. בהצלחה בבבחרתך ובלימודים
סגור