פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

גנאן | 10:04  04/09/12
אני כבר מיואשת מכל החיים ..... אני כבר במצב בריאותי לא טןב בכלל ויש לי מחלה כרונית בריאות CF .... אני באמת בא לי למות מכל סיבוכי הבגרות שעשו לי ..... אני באקטובר אהיה 19 סיימתי לימודים ב 2011 ובמועד א בקיץ 2011 קבלתי ציונים נימוכים בשאלון 007 והחלטתי לעשות עוד הפעם שאלון 006 ו 007 במועד ב 2011 כשיצאו הציונים לא הופיע לי כלום בציוני השאלונים האלה .... הלכתי לבית הספר ואמרו לי שיש חשד בשני השאלונים ..... אזה היה שני החשדים הראשונים בחיים ..... עשיתי בחורף 2012 007 ו 006 קבלתי גם חשד הגשנו ערעור ב 006 והתקבל ומחכים לציון וב 007 עכשין התברר שיש 999 מ 8.2011 ולא אמרו לי ולבית הספר שאי אפשר לעשות את הבגרות שוב היינו סתם מחכים לציון אחרי הערעור כי בסופו יש פסילה ..... שלחו בית הספר תשובת הערעור החיובית ואמרו להם שמשרד החינוך לא הודיע שהתלמידה לא יכולה בחורף לעשות בגרות ..... לא הגיבו סתם מעכבים חיים זה עתיד שלה מה אכפת לכל איש אחר אני כבר יותר מחודש רצה אחרי כולם ולא מקבלת תשובה נרשמתי ללימודים בטכניון ומחכים לתעודת בגרות ... אני מאוד אשמח אם תחזרי אליי בהקדם .... אני רוצה לקבל תשובה מבן אדם כל כך מבין בעניינים
מנהל פורום בגרויות | 19:47  08/09/12
שלום גנאן, ראשית אל תתייאשי אף פעם!! הדברים האלה יפתרו בסופו של דבר. לא לגמרי הבנתי מהכתוב את הדברים נראה שאת מאוד נסערת אני מציעה לך לפנות בעזרת בית ספר התיכון שלך למשרד החינוך על מנת למצוא פתרון מהיר. בהצלחה
סגור