פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

היי, למרות ששאלתי כבר בפורום אחר לגבי המכינה, אני אשאל גם כאן, כי ברמה עקרונית אני מעוניינת לעשות בגרות למקצועות כימיה, ביולוגיה, פיזיקה. איפה אני יכולה לעשות זאת? כמו כן, שמעתי על לימודי מכינה למקצועות מדעים, כי אני רוצה ללמוד הנדסת כימיה וחומרים, או מדעי התזונה. איפה ניתן ללמוד זאת חוץ מאריאל (כי זה רחוק)?
שלום רב, ראינו שהתעניינת לגבי הלימודים בפורום אחר, אך בכל אופן נענה לך גם כאן. שלום רב, תודה על התעניינותך בלימודים במרכז האוניברסיטאי. התלבטותך ברורה בהחלט, אך ברצוננו ליידע אותך, שלמרות המרחק המשמעותי לכאורה, ניתן לציין שהוא אינו בא לידי ביטוי בהרגשת הזמן. כלומר, הכבישים פנויים לאורך כל הדרך, ללא פקקים והפרעות ועיכובים, הנסיעה לכיוון המרכז חלקה ומהירה בהחלט. לעומת זאת, במקומות אחרים, לוקח הרבה זמן להגיע למוסד בו מתקיימים הלימודים, עקב ופקקים בדרך. חבל להחמיץ את ההזדמנות בגלל הפרטים הקטנים כל כך.. בנוגע ללימודי המכינה הייעודית למדעים- היא נועדה לסייע למעוניינים ללמוד מדעים מדויקים, אך מתלבטים בין מחלקות ומסלולי הלימוד השונים, כגון הנדסת כימיה וביוטכנולוגיה, כימיה ביולוגית, ביולוגיה רפואית, כפל תואר ביולוגיה ותזונה ומדעי התזונה. מטרת המכינה היא ליצר לסטודנט הזדמנות מצוינת להכיר ולהיחשף לאפשרויות הלימוד בתחום המדעי, טרם תחילת הלימודים האקדמיים. כך, בסוף לימודי המכינה בוחר הסטודנט את התחום הלימודים המתאים לו ביותר. תנאי הקבלה למכינה כרוכים בזכאות לבגרות מלאה, ציון סיום המכינה משמש כציון הקבלה ללימודים האקדמאים. למעוניינים ניתן להגיש בקשה למלגות, לפי עמידה בקריטריונים.
סגור