פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

שלום, ב-2006 נבחנתי במתמטיקה (בכיתה י"ב) בשאלונים 001,002 וקיבלתי ציונים סופיים 75. ב-2007, ניגשתי מיוזמתי לאחר הלימודים להיבחן בשאלונים 003,004,005. מתוכם רק ב-004. קיבלתי ציון 4. (בכלל התלבטתי אם להיכנס לבחינה או לא, בסוף נכנסתי סתם בשביל לנסות...). כשפניתי למשרד החינוך לקבל את תעודת הבגרות, אמרו לי שאי אפשר כי זה נחשב שאין לי בגרות במתמטיקה. ענתה לי בחורה גסת רוח שצעקה ואמרה שזה שניגשתי לשאלונים של 4 יחידות גורם להם להתעלם מהציונים שקיבלתי ב-3 יחידות, ושהם לא יכולים להחשיב לי ציון ב-3 יחידות. מעולם לא ידעתי על כך ! מעולם לא שמעתי מאף גורם כלשהו שכך נוהגים ! למי אני יכול לפנות? האם ישנה ועדת ערר כלשהי לערעורים במשרד החינוך או גורם כלשהו שאפשר לפנות אליו כדי לטפל בנושא ? אודה מאוד לעזרתך!
מורן ששון | 14:52  25/07/11
שלום רב אני חייבת לציין כי גם אותי העניין מפליא מי שזכאי לתעודת בגרות וניגש באופן יזום ועצמאי כנבחן משנה מקבל את הציונים החדשים בצורת ספח שום דבר לא נמחק! ובאפשרותך לבחור אם לצרף את הספח או לא לצרפו לתעודת בגרות ( כמובן לצרפו רק במידה ומעלה את הציון). יכול להיות שבית הספר מטעם עצמו הנפחק לך תעודת בגרות חדשה על סמך 4 יחידות, ואני לא מבינה על בסיס מה עשה כך אני מצרפת את הטלפון של אדף הבחינות אולי הם יוכלו לסייע לך 02-5602489/585 פקס: 02-5602129 בהצלחה
סגור