פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

שלום אני חייל משוחרר בן 23 בדרכי הארוכה לעבר לימודי אוניברסיטה. השבוע התקשרתי לתיכון שבו למדתי וביקשתי משהם את תעודת הבגרות שלי- עברו חמש שנים מאז סיימתי את לימודי. בהתחלה הם אמרו לי שיש לי בעיה עם תעודת הבגרות ואחרי הרבה ברורים הודיעו לי דבר כזה: שאיני זכאי לתעודת בגרות מכיוון שמתוך שלוש יחידות המתמטיקה שבהם נבחנתי באחת מהם חסרות לי 4 נקודות בכדי לעבור. שסיימתי תא בית הספר מעולם לא נאמר לי דבר כזה... ואני לא זוכר שום מקרה או הודעה שנכשלתי ושאין לי תעודת בגרות. מה אני יכול לעשות במצב כזה? אני מרגיש שנפלה פה טעות גדולה- וכעס שמעולם לא נמסרה לי הודעה על כך, מה שהיה מוביל להשלמת בגרויות לפני או תוך כדי הצבא? או אפילו לגשת למועד ב'?.... אני כבר כמה ימים מנסה להבין דרך האתר המאוד לא טוב של משרד החינוך אל מי פונים? יש מה לעשות?
מורן ששון | 15:43  30/05/11
שלום אכן מצב מתסכל , לא ברור ונשרך , ראשית גש לתיכון ישירות וקח את תעודת הבגרות על מנת להבין במה מדובר ( 4 נקודות מה משמעותן) כמו כן אתה יכול לגשת למשרד החינוך אך אחריות התלמיד לקחת את הבגרויות שלו ולראות האם זכאי מנסיוני אין התיכון מתפקידו ומתריעה על זכאות ואי זכאות , בכל מקרה אתה יכול לערער דרך אגף בחינות מטה - ירושלים, רח' שבטי ישראל 29. טל': 02-5602489/585 פקס: 02-5602129 דאר אלקטרוני: shulale@education.gov.il לנבחנים חיצוניים (אקסטרנים), בנוסף: ilanaal@education.gov.il השירות שניתן במטה אגף הבחינות - חתימת נאמן למקור על העתקי תעודות בגרות או אישורים, בלבד. קבלת קהל בימים א' -ה', שעות 12:30 8:30 (מלבד ערבי חגים וחופשות מרוכזות). לאתר אגף הבחינות , במידה והחלטת לקבל זכאות בדוק באיזה מקצוע חסר לך והשלם אותו להלן הטלפון של לחמן לפגישת ייעוץ מסודרת בה יעבסרו איתך על התעודה וימליצו בהתאם 1800400500
סגור