פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

היי לכולם מקווהלקבל תשובה מספקת :) יש לי כמה שאלות 1. בתיכון למדתי באילת וכרגע אני רוצה להשלים בגרויות והנני גרה בראשון לציון ורוצה בעצם להעביר אקסטרני את כל ציוני תעודת הבגרות שלי וכמובן להשלים את הבגרויות בבהי"ס בראשון לציון מישהו אולי יכול להסביר לי איך אני עושה את זה?? 2.יש לי כ5 בגרויות להשלים שהן תנך,היסטוריה א-ב אזרחות, מתמטיקה וג"ג . אינני רוצה לקחת קורסים להכל מבעיה כלכלית ואני רוצה לנסות ללמוד לבד לתנך אזרחות והיסטוריה ולגשת רק לבחינה. איך אפשר לדעת מה ללמוד ?? עוד לפני שיוצא המיקוד?? אשמח אם תעזרו לי פה 3לגבי הבגרות באזרחות הבנתי שבסמסטר הבא במועד קיץ אזרחות הופך להיות 2 יחידות האם זה נכון?
שלום אין בעיה להעביר לשלוחת אישור מרכז את הבגרות האקסטרנית שלך הם ממוקמים בעמל 48 קריית אריה פ"ת להלן הטלפון שלהם כל מה שאת צריכה זה להתקשר ולומר להם שאת רוצה להעיבר את המשך הבגרויות משלוחת דרום לשלוחת מרכז 03-6164022 לגבי שאלה שנייה את יכולה לפנות לבית ספר בו למדת ולהעזר במורים שלימדו אותך להכוונה בקשר ללימודים ללא קורס וחומר מרוכז לבחינה כמו כן להכנס לאתר של לחמן ולראות בחינות קודמות ולהתמקד בחומר הרלוונטי כמו כן חודש וחצי בערך המיקודיות מפורסמות בחינם! באתר של לחמן חומר ממוקד לקראת הבגרות העזרי בכך אכן סמסטר הבא אזרחות הופך מיחידה אחת לשתי יחידותץ לימוד בהצלחה
סגור