פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

מורני | 21:00  11/01/11
אני מתכוונת להתחיל ללמוד בסמסטר הנוכחי, חורף 11. אני צריכה להשלים בגרות, למעשה את כולה ככה שזה להתחיל הכל מהתחלה. הבעייה שלי היא שאני לא יודעת באיזה מוסד לימודי לבחור. כרגע הכי מוצא חן בעיני זה לחמן אבל הבעייה ששם להשלים את הכל לוקח שנתיים וזה רק ערב מה שאני לא כ"כ אוהבת. אנקורי גם ביררתי, לוקח שנה וחצי אבל ויש לימודי בוקר שזה מה שאין בלחמן, אבל שמעתי שכל פעם מחליפים מורים ומתבטלים שיעורים ואני לא מתכוונת להשקיע כסף מיותר במשהו שלא יציב.. האם יש משהו שלוקח פחות זמן, והכי חשוב - יש בו לימודי בוקר ומתקבל בכל המקומות כבגרות מלאה לכל דבר? (אני צריכה באיזור חיפה והקריות)
מורן ששון | 18:10  12/01/11
שלום אני מאוד מבינה את הלחץ בזמן ואת הרצון לעשות את הבגוריות כמה שיותר מהר ויעיל אך אל תשכח שבלחמן מרכזים את כל מה שלמדת בשלוש ארבע שניםםן בתיכון לארבע חודשים והיכולת לשלב שניים שלושה קרוסים הסמסטר יחד עם עבודה ופנאי הינה חשובה, הדרך חשובה לא פחות אם תעמיס על עצמך לימדוים מהוקר עד הערב ואת כל המקצועותבמקביל אז אומנם תספיק זאת בשנה אך תיהיה רווי עם הלשון בחוץ ולא בטוח שתצליח למקסם את הציונים והמטרה היא לקבל ציוני0ם טובים ויצור חוויה של הצלחה אני מאוד ממליצה שוב להגיע לפגישת ייעוץ בלחמן כי אכן יש להם לימודים בוקר וע"י שלושה קורסים \בסמסטר ניתן להשלים בשנה וחצי את הבגוריות בהצלחה
מורן ששון | 18:10  12/01/11
שלום אני מאוד מבינה את הלחץ בזמן ואת הרצון לעשות את הבגוריות כמה שיותר מהר ויעיל אך אל תשכח שבלחמן מרכזים את כל מה שלמדת בשלוש ארבע שניםםן בתיכון לארבע חודשים והיכולת לשלב שניים שלושה קרוסים הסמסטר יחד עם עבודה ופנאי הינה חשובה, הדרך חשובה לא פחות אם תעמיס על עצמך לימדוים מהוקר עד הערב ואת כל המקצועותבמקביל אז אומנם תספיק זאת בשנה אך תיהיה רווי עם הלשון בחוץ ולא בטוח שתצליח למקסם את הציונים והמטרה היא לקבל ציוני0ם טובים ויצור חוויה של הצלחה אני מאוד ממליצה שוב להגיע לפגישת ייעוץ בלחמן כי אכן יש להם לימודים בוקר וע"י שלושה קורסים \בסמסטר ניתן להשלים בשנה וחצי את הבגוריות בהצלחה
היי מורני, כדאי לברר במקומות נוספים. שלחי לי מייל: hayehida.bagrut@gmail.com ואשלח אלייך שמות של מקומות המלמדים במחירים סבירים, בכיתות קטנות יותר ושאחוזי ההצלחה שלהם גבוהים במיוחד. ערן.
סגור