פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

איגור ויינר | 08:27  05/01/11
אהלן, אני רוצה לשפר את 2 הציונים, למרות שיש לי ציונים די טובים 85 בשניהם אני מעוניין לשפר למעל 95... קיבלתי הצעה בלחמן אבל ההרגשה היתה קצת חובבנית... וקיבלתי הצעה בקמפוס בטכניון... מה דעתכם? האם בגרויות בקמפוס זה רעיון טוב? אולי לכם יש הצעות לעשות במקום אחר שאתם ממליצים עליו? באזור חיפה. תודה מראש!
שלום אני מאוד לא אוביקטיבית אך אני חייבת לומר לך שחובבנות זאת לא המילה שמאפיינת את לחמן לחמן כיום נמצאת עם הנסיון הרב ביותר בתחום השלמה בגרויות 1. רמת הדיוק אליה לחמן מכוונת מתקרבת ל100% ממיקוד הבחינה!!! 2. בלחמן מתרגלים כל הזמן עד שנוצר דפוס של תשובה נכונה!. לאורך כל הקורס מלבד השיעור ישנם שיעורי תרגול, שמטרתם תרגול החומר ומתן מענה מקסימאלי לבעיות ושאלות המתעוררות בשיעורי הבית. 3 לחמן מנפיקה את ספריה שנם ממוקדים נהירים וידידותיים לתלמידים 4. לחמן היא מבית היוצר של קפלן קבוצת ההשכלה הגדולה בעולם והמקצועיות ביותר ועוד יתרונות רבים המכינות השונות מחייבות ללמוד אחר כך באותה אונברסיטה או מכללה רמת המומחיות בהכנה לבגרויות הינה שונה מאנשים שמתמקצעים בבגרויות אני לא כל כך מכירה בגרות בקמפוס כך שאנני יכולה לרשום אליהם אתה מזומן להתקשר 1800400500 נשמח להזמינך לשיחת ייעוץ אחד על אחד בהצצלחה
סגור