פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

אני חושב ללמוד הנדסה תעשייה וניהול באוניברסיטה. יש לי ממוצע ציוני בגרות של 99 (כולל הבונוסים) וציוני ההתאמה באוניברסיטאות כתנאי קבלה ממש גבוהים. מוסדות הלימוד האופציונליות שלי - הם אוניברסיטת ת"א / טכניון . ההתלבטות שלי היא - 1. בין אפיק המעבר שמציע : לימודים באוניברסיטה הפתוחה למס' קורסים ידועים מראש, ובהוצאת ממוצע של 85 ומעלה, הקורסים יוכרו באוניברסיטה. ואתחיל את הלימודים באוניברסטיה עם פטור בקורסים שסיימתי בפתוחה. בכך אני עוקף את תנאי הקבלה הקשים . עם זאת אני לוקח סיכון של אי הצלחה בקורסים ובזבוז של 2000 ש"ח על כל קורס שלא לדבר על זמן שהולך לאיבוד. 2. האופציה השניה היא שיפור ציוני הבגרות שלי- אזרחות,ספרות, היסטוריה -מ75 ל90* או מתמטיקה 5 יחידות שאלון 007 מ56 ל*90 * ציון שאקווה להוציא ובנוסף התחלת לימודי פסיכומטרי. רק כדי לסבר את האוזן- ציון ההתאמה לת"א הוא 665 , מה שאומר שילוב של ממוצע בגרות 105 ( שאנלא יודע איך אני מגיע אליו) ביחד עם פסיכומטרי של 696 !
שלום רב דילמה בהחלט קשה ואני מאוד מבינה לא אוכל להמליץ לך מה עדיף לך לעשות אונבריסטה פתוחה או שיפור ממוצע כי זה אכן מאוד אינדיבידואלי אני מודעת מאוד לתנאי הקבלה הגבוהים באונברסיטאות במיוחד להנדסה בדוק ראשית כמה עולה השלמת בגרויות לא בהכרח שתצטרך להשלים 5 מ"מ או מקצועות הומניים קח בחשבון שהשלמה במקצוע ג"ג מקבל גם 25 נקודות בונוס בדוק את העליות של שיפור ממוצע ובצע את הפסיכומטרי בכל מקרה לראות מה הציון שמתקבל אני יותר ממליצה להגיע ללחמן לפגישת ייעוץ כי מדברים שם בדיוק על נושאים אלו , כמו כן חשוב להבין שלא בטוח שכל האונברסיטאות מקבלות את הקורסים של האונברסיטה הפתוחה ברר בדיוק מהם תנאי המעבר ואילו קורסים מתקבלים בהמשך ומזכאים אותך בפטור הטלפון לפגישת ייעוץ מסודרת 1800 400500 המון בהצלחה (נ.ב. הממוצע שלך מאוד גבוה ישנה אפשרות לעלות אותו ל105)
אני מוכרח לתת לכם פרטים מדוייקים לגבי ציוני הבגרות אולי תוכלו לייעץ לי מה לשפר מקצוע יחידות ציון תנך 2 89 ידיעת הלשון והבעה 1 84 אנגלית E 82 אנגלית F 80 אנגלית G 70 אנגלית סופי 5 81 היסטוריה א 84 היסטוריה ב 75 היסטוריה סופי 2 79 אזרחות 2 77 מתמטיקה 005 89 מתמטיקה 006 75 מתמטיקה 007 53 מתמטיקה סופי 72 כימיה טכנולוגית 5 ביוטכנולוגיה 5 89 ספרות 2 75 חיבור עברי 1 81 הבעה עברית 2 83
שלום רב זאת כמובן המלצה מצורף גליון ציונים במידה ותשפר קורס הומני כדוגמת ספרות ל5 יחידות ותקבל ציון סופי 90 תשפר ג"ג 5 יחידות ואנגלית 5 יחידות ותקבל 95 ציונך הסופי הינו 104 (ניתן לשפר הנוסף גם מ"מ שאלון אחד ואז בטוח יהיה 105 בהצלחה
סגור