פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

קרן | 15:41  05/10/10
שלום רב, הנני מעוניינת לברר מספר פרטים בנושא השלמת בגרויות. אני בת 22, וסיימתי בית ספר תיכון לאחר 12 שנות לימוד. למדתי בבי"ס מקצועי ועל כן לא היתה באפשרותינו לגשת לבחינות הבגרות, פרט לבגרות במתמטיקה, אנגלית וחיבור. כעת, אני מעוניינת להשלים את תעודת הבגרות שלי (ברשותי 9 יחידות ברגע זה-למרות שאיני יודעת אם אני אמורה לכלול את היחידה בחיבור מכיוון שלא נבחנתי בלשון). עפ"י מה שהבנתי, במקרה זה אני נחשבת ל"נבחן משנה", כלומר אוכל להיבחן בבית הספר בו למדתי. שאלתי היא - האם זה אופצוינאלי להיבחן במקום אחר, פרט לבית הספר? דבר נוסף - אני מעוניינת ללמוד באופן עצמאי, אך אינני יודעת כיצד להתחיל, איך אוכל לקבל הסבר על מספר היחידות שעלי להשלים? ובנוגע לספרי לימוד - אילו ספרים מומלצים ללימוד עצמאי? בתודה מראש, קרן
מורן ששון | 17:44  06/10/10
קרן שלום אכן את נבחנת משנה במישה ואת מעוניינת להבחן במקום אחר ולא בבית ספרך עליך להתקשר לשלוחה האקסטרנית אזור מרכז 03-6164022 בפ"ת את צריכה להשלים ל21 יחידות לימוד מ"מ 3 , אנגלית 4 , עברית 2 , ספרות 2 תנ"ך 2 אזרחות 1 היסטוריה 2 ומוגבר 5 מצורף קישור עם כל ההסברים הרלוונטים לגבי חומרי לימוד אינני יודעת אך לחמן מפרסם את המיקוד בחינם באתר שלו לפני הבחינות וזה חומר לימוד מעולה www.lachman.co.il בהצלחה
סגור