פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

לילי | 15:39  23/09/10
שלום! אני כרגע חיילת, ואני צריכה להשלים את כל יחידות הבגרות במ"מ בגלל שלא עשיתי אותן בתיכון. יש לי כמה שאלות: איפה אני יכולה לעשות בגרות במתמטיקה מלבד בתיכון שלי? מאוד קשה לי עם המקצוע הזה, ואני מתכוונת ללמוד מחוברת מיקודית לקראת הבגרות. באיזו מיקודית אפשר למצוא הרבה שאלות הכנה לבגרות, ובנוסף, וזה מאוד חשוב, הסבר מלא לפתירת התרגילים?
מורן ששון | 14:44  26/09/10
לילי שלום כעקרון כנבחנת משנה את יכולה ללמוד במכון פרטי או פרטני את החומר במ"מ עליך לבצע את הבחינה עצמה (רק ביום הבחינה בבית ספרך כי את נחשבת תלמידה אינטרנית) אני מזמינה אותך לפגישת ייעוץ מקיפה בלחמן שם יסבירו לך על כל החומר מנפיקים את כל הספרים ומוציאים גם מיקוד הפגישה לא מחייבת וללא תשלום בואי תשמעי תבררי את כל הפרטים ותבצעי את השיקולים שלך אחריה , יש לציין כי זה הסמסטר האחרון בו מתבצע מבחן המ"מ עם מיקוד מצורף גם קישור עם החומר הרלווונטי http://www.lachman.co.il/template/default.asp?catId=37&maincat=13 בהצלחה רבה
לילי | 00:06  27/09/10
אין לי אפשרות לבוא לפגישת ייעוץ בגלל שבקושי יש לי זמן חופשי מחוץ לבסיס. האם אין לי אפשרות כלל, להבחן מחוץ לביה"ס שבו למדתי? האם תוכלי לענות על השאלה שלי בנוגע למיקודית? אודע לך אם תשימי סימני קריאה בתגובה הבאה שלך.
מורן ששון | 16:10  28/09/10
לילי שלום סליחה על העדר סימי הקריאה אנא בררי מול שלוחה אקסטרנית על פתיחת תיק נבחן משנה, ועל האפשרות להבחן לא בבית ספרך 03-6164022 שלוחה ס למענה אישי במיקודיות של לחמן שמתפרסמת בחינם והיא מעולה
סגור