פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

מאיה | 08:07  19/09/10
סיימתי יב וכרגע אין לי זכאות לבגרות בגלל בעיות בריאות שהיו לי. אני מתכוונת להשלים את מקצועות החובה , נשארו לי 3 מקצועות חובה, אזרחות ספרות ותנ"ך. אני יודעת שצריך גם מקצוע ברמה מוגברת אבל שמעתי שאפשר לעשות קומבינציה של שילוב 5 יחידות מתמטיקה בלי מקצוע מוגבר . לאחר שאשלים את יחידות החובה יהיו לי בגרויות ב- תנך 2 יח"ל הבעה ולשון 2 יח"ל ספרות 2יח"ל הסטוריה 2יח"ל אזרחות 2 יח"ל מתמטיקה 5 יח"ל אנגלית 5 יח"ל כימיה 3 יח"ל ערבית 1 יח"ל מדעי המחשב 1 יח"ל האם אהיה זכאית לתעודת בגרות לפי הבגרויות האלה? לאחר מכן לפי ממוצע הבגרות אני אתקן או אעשה עוד מקצוע מוגבר.
מאיה | 10:23  19/09/10
באזרחות לא עשיתי את בחינת הבגרות בכתב ובמטלת הביצוע יש לי ציון נמוך. האם אני יכולה לעשות בקיץ את השאלון המורחב לנבחני משנה ולהתעלם ממטלת הביצוע או שהציון במטלת הביצוע תמיד ישאר.
מורן ששון | 13:10  21/09/10
מאיה כל עוד את לא זכאית לתעודת בגרות הציון האחרון יחשב לך אבל כנבחנת משנה אין לך מגן רק בגרות , לכן אין מטלת ביצוע רק יחדה אחת בהצלחה
מורן ששון | 13:10  21/09/10
מאיה כל עוד את לא זכאית לתעודת בגרות הציון האחרון יחשב לך אבל כנבחנת משנה אין לך מגן רק בגרות , לכן אין מטלת ביצוע רק יחדה אחת בהצלחה
מורן ששון | 12:50  21/09/10
שלום כעקרון ברגע אם לתלמיד 20 יח"ל ומקצוע מוגבר במתמטיקה בהיקף של 5 יח"ל, הוא יהיה זכאי לתעודת בגרות (לדוגמה אצלך יחד עם כימיה זה 22 יחידות לימוד) בהרבה בתי ספר משכללים גם יחד את הציון כך שחובה לעבור במ"מ ואנגלית את סף 150 הנקודות אך לבדיקה יותר יסודית עליך לפנות ישירות לזכירות ושלאול כי כל מקרה לגובו , ערבית נחשב מקצוע פנימי לכן לא יחשב בממוצע וכימיה לא מקבל בונוס יש לקחת זאת בחשבון וכן אזרחות רשמת 2 יחידות לימוד שבפועל מדובר באחת אשמח אם תרשמי את התיונים ואכל לשקלל את הממוצע ולהמליץ או לא על שיפור או השלמת מוגבר בהצלחה
מאיה | 15:39  21/09/10
יש לי 3 בגרויות להשלים- תנך אזרחות ןספרות . שאר הציונים- לשון וחיבור 89 הסטוריה 90 כימיה 3 יח"ל 86 אנגלית 5 יח"ל 87 מתמטיקה 5 יח,ל 65
מאיה | 15:41  21/09/10
ערבית לא נחשב מקצוע פנימי כי ניבחנתי ביחידת לימוד אחת בבגרות כמו גם מחשבים ערבית 1 יח"ל 100 מדעי המחשב 1 יח,ל 100
סגור