פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

לי | 10:23  18/08/10
השתחרררתי לפני שנה ועכשיו התחלתי לחפש מקום לעשות בגרויות. בגלל שאני רוצה ללמוד חינוך הגעתי למכללת דוד ילין בגלל שחסר לי בגרויות הפנו אותי למכינה שם. אמרו לי שאני יכולה לקבל מלגת לימודים שלא על חשבון הפיקדון. זה הגיוני?! אז למה כולם משלמים על הבגרויות זה נראה לי מוזר. מורן את מכירה את זה?
מורן ששון | 14:14  23/08/10
לי שלום ישנם מקומות מסויימים שמעוניינים שתלמדי אצלם על כן הם מאפשרים השלמת בגרות בהתנייה שתמשיכי את לימודי החינוך באקדמיה במוסד שלהם. רוב התלמידים משלמים על בגרויות כי הם בוחרים במכונים פרטיים המאפשרים גמישות מבחינת זמנים מענה אישי ועוד לרוב המכינות אינן מאפשרות שילוב של עבודה ולימודים כי הן לאורך כל ימות השבוע ותופסים את מרבית שעות היום אשמח אם תבואי לפגישת ייעוץ לא מחייבת על מנת לברר מה הם המוסדות בהן תוכלי ללמוד חינוך והדרך הטובה האיכותית והמקצועית ביותר להגיע לשם 1800400500 בהצלחה
מה הקטע מורן? למה שהיא תשלם על מה שיש לה בחינם ומגיע לה כי זה הכסף שלא הושקע בה כשהיתה בבית הספר
המכון הטכנולוגי | 16:39  29/08/10
שלום, המכינות הקדם אקדמיות פועלות ברחבי הארץ בפיקוח משרד החינוך ומשרד הבטחון, ורמת הלימודים בהן גבוהה במיוחד . הלימודים מתקיימים לאורך כל שעות היום, כך שהסטודנטים יכולים לבנות, בסיוע היועצות , מערכת לימודים אישית בהתאם לצרכיהם ויכולותיהם. לשאלת העלויות: מרבית הסטודנטים במכינה אכן מקבלים מימון ללימודים באמצעות מלגה מטעם המדינה, (בהתאם לקריטריונים), חלקם אף זכאים למלגת קיום ואין חובה להמשיך ללימודים גבוהים באותו מוסד! את מוזמנת לפגישת יעוץ ללא תשלום וללא התחייבות. לקביעת פגישה שלחי את פרטיך לכתובת המייל –mechina@hit.ac.il. ואנו נשיב בהקדם. בהצלחה, טליה, נציגת H.I.T, המכון הטכנולוגי חולון http://www.hit.ac.il
סגור