פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

האם אפשר להגיש עירעור ציון בגרות על זה שהבוחנת הפריעה לי בבחינה? ( למשל היום במועד ב´ במתמטיקה- היא דיברה עם בוחנת אחרת כל הבגרות, וכל כמה דקות (ממש כל 2 דקות) היא ניגשה אלי (והיו עוד נבחנים בכתה חוץ ממני) ואמרה לי עוד כמה זמן יש,למרות שאמרתי לה שזה מפריע לי- והיא ממש הוציאה אותי מהריכוז. בסוף הבחינה היא אמרה שיש עוד 3 דקות,והיא ממש הציקה כל 2 דקות וכבר הבנתי שאני לא אצליח לסיים את הבגרות,אז החלטתי להגיש כי הבוחנת ממש הציקה שאני אגיש כבר, -למרות שיש עוד 3 דקות..- אז באתי לשולחן שלה עם הבגרות,ורציתי לסמן איקס על שאלה שרציתי לבטל כי כבר עשיתי שאלה אחרת במקומה-והיא חטפה לי את הבגרות והתעצבנה, (והצלחתי לסמן רק איקס קטן חלש..) והיא אמרה שנגמר הזמן. (אבל איך נגמר הזמן ואני לא יכולה רק לסמן איקס,אם ממתי שהיא אמרה שיש עוד 3 דקות לא עברה אפילו דקה?!) כבר כמה בגרויות זה ככה שהיא כל הזמן בבגרות אומרת ר-ק לי כל שניה להגיש,והיא לא מפסיקה, למרות שבבגרויות הקודמות שהיו דיברתי איתה על זה-היא לא מקשיבה וחוזרת על זה כל- הזמן,(כי הייתה בגרות אחת שנשארתי אחרונה ורציתי לסמן איקס והיא לא נתנה לי,אז מאז כל בגרות שיש היא הבוחנת שלי,והיא כל הזמן מציקה לי שאני אגיש,-אפילו אם יש עוד שעה לסיום הבחינה!!)) וזה ממש פוגע לי בריכוז. אפשר להגיש על הבגרויות האלה שהיא הייתה והפריעה לי כל הזמן עירעור??או לעשות משהו אחר?? יכלתי לקבל 100 במתמטיקה,(כי ידעתי את כל התשובות,וכל מה שעשיתי היה נכון) אם היא לא הייתה מפריעה לי ומוציאה אותי מריכוז ומתווכחת איתי כל הזמן שאני אומרת לה שזה מפריע לי.)
אניואני | 17:10  14/07/10
מורן ששון | 18:45  20/07/10
שלום ניתן להגיש ערעור על הפרעת הבוחנת אך היות וזה מקרה אינדיבדואלי ולא גורף אני מקווה שיתחסו לכך בכובד ראש אם תוכל להחתים את שאר חברי הכיתה על הסכמתם הערעור יהווה טענה כללית בהצלחה רבה
סגור