פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

כל הציונים שלי בכל המקצועות עוברים חוץ מבשאלון 003 במתמטיקה, אני ניגשת למועד ב' בכדי לשפר והייתי רוצה לדעת כמה אני צריכה לקבל בבגרות 003 כדי לקבל את תעודת הבגרות. תודה אלו הם הציונים שלי: 96 ב-001 סופי 69 ב-002 סופי וב-003 הוגשתי על 40 וקיבלתי 22 ולא רשום סופי.. כמה עליי לקבל ב-003 כדי לקבל תעודת בגרות?
רונית | 11:11  11/07/10
לא כדי לך לפחד כל-כך מהבגרות. אני אומרת שזה טוב "לפחד" מהבגרות אבל לא פחד כזה שאתה לא יוצא מהבית וכל היום חורש על הנושאים. זה לא בריא למוח. באיזה שהוא שלב המוח כבר מפסיק לזכור את כל הנוסחאות. כשלי היו בגרויות התחלתי להתכונן כבר בתחילת שנה וכך אם היו נושאים חדשים הייתי מתכוננת עליהם וחוזרת על מה שכבר התכוננתי. בחודש שלפני הבגרויות כל החברות שלי התחילו לחרוש ימים ולילות לבגרויות ואני לא. הייתי מזמינה לי פיצות ומתכוננת. זה לא שלא הייתי בלחץ אבל הייתי יותר רגועה מהחברות שלי כי אני כבר התכוננתי. מה שאת צריכה לעשות זה לחלק את הנושאים במספר הימים. וייצא לך שאת נגיד צריכה להתכונן 6-7 שעות ביום, גם את זה תחלקי במשך היום. מקווה שעזרתי...
מורן ששון | 12:02  11/07/10
קטיה שלום זכאות לתעודת בגרות את יכול הלקבל כל עוד כל הציונים עוברים (ניתן נכשל אחד כל עוד הוא לא במ"מ אנגלית ועברית ומעל 45 נקודות) במ"מבגלל מודל הצבירה יש לך כבר בשני השאלונים ציון 55 שהינו עבור עליך לעבור את ציון החסימה ב003 שהוא 15 נקודות כפי שרשמת עברת בהצלחה
סגור