פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

שלום רב לגב' מורן ! בתאריך 21.6 אני אמורה לגשת לבחינה בהיסטוריה ב' התוכנית הישנה אבל אני לא מרגישה מוכנה לכך . אני למדתי בגימנסיה כרמל קורס של היסטוריה ב' ולא בדיוק התחברתי שמה לתוכן אם את מבינה את כוונתי ( מהרבה סיבות ) . למרות שעבדתי ולמדתי ( בקורס וגם בבית ) לבחינה בהיסטוריה אני לא מרגישה כל כך מוכנה וחבל לי סתם לגשת לבחינה אם אני יודעת מראש שאני לא אצליח אני יודעת שזה בזמן התראה קצר כל כך אבל אני מעדיפה לגשת לבגרות ולהוציא את הציון הגבוה ביותר ולא הציון הנמוך ביותר . 1 ) האם יש אפשרות לא לגשת לבחינה למרות שנרשמתי ? אשמח לדעתך תודה מראש למנהלת הפורום הגב' מורן מאמיליה
מורן ששון | 12:55  17/06/10
אמיליה שלום אני מאוד מבינה האת כוונתך לפעמים פשוט לא מתחברים לחומר ולא מרישים מוכנים למבחן ורוצים לבוא מוכנים ולאא לגשת עם תחושה של אי וודאות היסטוריה זה מקצוע חובה לכן חובה עליך לבצעו על מנת לקבל זכאות לתעודת בגרות היסטוריה ב מכיל 60 אחוז מהציון את יכולה לא לגשת להסטוריה ב אם את חשה לא מוכנה למבחן ומעדיפה למקסם את יכולתייך את עליך להבין שאת חייבת להשלים בגרות זאת אחרי התיכון ניתן לעשות זאת על ידי מכונים פרטיים שמכינים לבגרות כדוגמת לחמן ואז את נבחנת משנה ואין ציון מגן ואת ניגשת לבגרות וזה הציון הקובע בהחלט ניתן לעשות זאת ורבים עושים זאת לכן את לא חייבת לגשת לבחינה הציון יהיה נכשל אך את מתכוונת לשפרו ממילא בהצלחה
סגור