פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

היי :) אני ניגשת ביום חמישי הקרוב לבגרות בספרות, שאלון השלמה ל-5 יחידות לאקסטרנים (008302). נושאי הבחירה שלי הם - ספרות בעקבות השואה והתבגרות בראי הספרות. בימים האחרונים הבנתי שדי טעיתי/הוטעתי ולא למדתי חלק מהיצירות שהייתי צריכה, חוץ מזה שלמדתי יצירות מיותרות... אני ממש ממש אשמח לכל חומר על אחד מהרומנים הבאים (שנלמדים תחת הנושא "התבגרות בראי הספרות"): ברקיע החמישי- איתן רחל זמן אלול - אלבוים דב נוצות - באר חיים חבלים - באר חיים רגל אחת בחוץ - ברטוב חנוך משחקי בדידות - זרחי נורית פנתר במרתף - עמוס עוז אדם הראשון - קאמי אלבר ואולי שנה - רות הנרי קריעה - רותם יהודית חופן של כוכבים - שאמי רפיק או על *אחד* מהשירים הבאים- אדף שמעון- שדרות אלמוג אהרון- אכן הייתה ילדות; איך הייתה אמי; שבתי בערוב ימי זלדה- בתור הילדות פרי חדש ישורון אבות- תחלופה קובנר אבא- הילד השעין את ראשו שמאס אנטון - שירים לאבי או על אחד מהשירים הבאים (תחת הנושא "ספרות בעקבות השואה"): גלבוע אמיר- נשמת יוסי בן אחותי ברוניה; יצחק; פני יהושע גרינברג אורי צבי- כי זה כבר בכי; שיר מן היער; חיה הצוחקת; אל גבעת הגוויות בשלג תודה רבה רבה ובהצלחה לכולם.. :)
מורן ששון | 12:09  15/06/10
שלום אנחנו לא עונים על שאלות תוכן בפורום זה עליך להפנות שאלה זאת לאתר לחמן בפורום מיטב המוראים יענו לך על שאלה זאת בהצלחה
סגור