פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

סית | 15:06  02/06/10
אני נבחנת משנה. סיימתי 12 שנות לימוד עם בגרות מלאה. ברצוני לדעת מה התאריך האחרון להרשמה למועד ב באנגלית? אני נבחנת בביה"ס בעיר מגוריי. כך לפחות נבחנתי במועד א באנגלית השנה.
מורן ששון | 12:17  03/06/10
סית שלום פספסת את מועד ההרשמה הן למועד א והן לב תוכלי להרשם דרך המרב"ג יום לפני הבחינה בחינות מועד ב' באנגלית נקבעו ליום שני, א' באב תש"ע, 12/7/2010, החל מהשעה 9:00. להלן ההנחיות להרשמה דרך מרכז בחינות גמיש (מרבג) לנבחנים אקסטרנים ולנבחני משנה אינטרנים למועד קיץ 2010 שאיחרו את מועד הרישום לבחינות. ההרשמה במרבג היא רק לשאלוני הבחינות בכתב המתקיימים במועד קיץ 2010 . ההרשמה במרבג מתקיימת בכל יום הרשמה רק לבחינות המתקיימות ביום שלמחרת בין השעות 8-17, ולבחינות המתקיימות ביום א´ ביום ו´ שלפניו בין השעות 8-12 מצורף לינק של משרד החינוך עם פירוט מלא ופרטים נוספים בנושא http://cms.education.gov.il/EducationCMS/Units/Exams/Externi/MarbagSum2010.htm
תודה רבה על ההתיחסות ועל התשובה. רק ייתכן שבית הספר לא ידע על המועד האחרון להרשמה? כיוון שאני פניתי אליו מספר פעמים והם עדיין לא ידעו עד איזה תאריך ניתן להירשם. דבר נוסף מה הכוונה רק בכתב? כייון שמה שאני רוצה לשפר זה שאלון e שכולל גם קטע שמיעה מהרדיו. מעבר לזה לא ממש הבנתי איפה אני צריכה להרשם? ומתי? תודה.
סיון | 17:54  10/06/10
זה לא הגיוני הבית ספר שלי אמר לי שאני יכולה להרשם למועד ב עד יום שני ואני יודעת שגם אחכ תפתח הרשמה נוספת באינטרנט..ובמועד ב אין בכלל מרבג...
סגור