פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

רונן | 16:25  14/05/10
שלום , לא עשיתי בגרות בפיזיקה ואני רוצה לעשות אותה ברמה של 5 יח'. ביררתי בשני מקומות שעושים הכנה לבגרות (יואל גבע והיי-קיו), ובשניהם אמרו לי שאפילו שאין לי בכלל רקע בפיזיקה אני יכול, ללמוד אצלם ותוך כ-4 חודשים לגשת לבחינה בפיזיקה ברמה של 5 יח'. זה נשמע לי קצת מוזר שאדם שאין לו בכלל רקע בפיזיקה (אפילו לא 3 יח'), כמוני, תוך ארבעה חודשים יכול לגשת לבגרות בפיזיקה ברמה של 5 יח'. האם זה אפשרי? כלומר, האם יש אנשים שאין להם בכלל רקע בפיזיקה, שעושים את הקורס ומצליחים בבחינה? או שרוב האנשים שהולכים לקורס בפיזיקה ל-5 יח', הם אנשים שעשו לפני 4 יח' או 3 יח'?
מורן ששון | 11:23  16/05/10
שלום רונן אינני יכולה לענות בשם מכונים אחרים אך כיועצת לימודים בלחמן הנך חייב להיות בעל רקע של 4 יחידות במ"מ בציון 80 לפחות על מנת להתמודד עם החומר בפיזיקה כמו כן במידה והמכון הינו בעל רקע מקצועי מיומן ומאפשר לימוד ממוקד עם מיטב המורים כמו לחמן יש להניח שתקבל את ההכוונה ההדרכה והמימונות על מנת ליישם את הכלים שקיבלת גם בבחינה עצמה , אין ספק שרק תלמיד עם רקע מתמטי גבוה הינו בעל פוטניציאל גדול יותר להתמודדות עם הבחינה ברגע שיש לך את הרקע המתאים ואתה מוכן להשקיע אני מאמינה שניתן להכין אותך בצורה ראויה לבחינה בהצלחה
סגור