פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

אלירן | 22:17  05/05/10
שלום. אני בוגר תיכון ויש לי בגרות מלאה. יש לי נכשל במתמטיקה 5 יחידות- ציון 17 סופי. אני רוצה להתחיל ללמוד שנה הבאה באוניברסיטה העברית סטטיסטיקה ומדע המדינה . אין לי כוח ויכולת לשפר עכשיו 5 יחידות מתמטיקה, ומבירור עם אתר העברית הבנתי כי אפילו ציון של 10 סופי, מתוך 100, במתמטיקה 3 יחידות יספיקו לי להתקבל. השאלה שלי היא כזו: האם ניתן לקבל ציון סופי של 10 נניח, מתוך מאה, ב3 יחידות לימוד וזה יהיה קביל מבחינת משרד החינוך ומבחינת האוניברסיטה? הבנתי שיש חובה לעבור את הציון 15 בשאלון 03 כדי לקבל ציון סופי. האם זה נכון? האם יש ציון מינימלי שעלי לקבל בשאלון 01 ו02? במידה ואקבל גם ציון סופי של 17 במתמטיקה 3 יחידות , תוך שאני עובר ציון של 15 בשאלון 03, אוכל להתקבל על סמך ציון ה לאוניברסיטה? תודה
יעקב | 17:18  06/05/10
אחי אם אתה רוצה ללמוד ססטיסטיקה באוניברסיטה לא אמורה להיות לך שום בעיה לקבל ציון מינמלי בשלוש יחידות... כדי להשיג חמש עשרה בשלוש יחידות לא צריך לדעת יותר מחוקי חזקות. פשוט תהיה סגור שאתה מכיר את הנושאים ותיגש. מה שנראה קצת מפוקפק זה שציון כזה יאפשר לך להתקבל, בכל זאת אוניברסיטה. עדיף שתדבר עם מישהו אנושי ואל תסמוך רק על בירור באתר. בהצלחה
מורן ששון | 10:47  09/05/10
יעקב שלום אם ברצונך להתקבל לאונברסיטה עליך להבין כי אין הקבלה מסתמכת רק על ציון מינימלי במ"מ אלא על עוד םרמטרים נוספים כדי לעלות את סיכויי קבלת עדיף לקבל ציון כמה שיותר גבוה ב3 יחידות כמו כן זה יכול לסייע לךם בלימודי הסטטיסיקה כעיקרון על מנת לעבור ב3 יחידות יש להסתכל שוב על אופן החלוקה במודל הצבירה הציון מתחלק ל- 1/3 לכל שאלון לכן במידה וקיבלת ציונים גבוהים בשאלונים אחד ושניים אתה יכול להפחית את מספר הנקודות בשאלון השלישי כדי לדעת בדיוק כמה עליך לקבל יש לברר מול בית ספרך בהצלחה
סגור