פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

עשיתי שני שאלוני מתמטיקה 04 05 ב05 לא כתוב ציון אלה בהערות חשד איך שקראתי ירד לי הלב לתחתונים אני צריך עזרה דחוף למי לפנות יש לציין שאני כבר סיימתי בית ספר ובשאלון 04 כלל לא ההתכוננתי אליו ניגשתי אליו כי אמרה לי המורה שהציון גם ככה של 04 לא ישפיע עליך בשאלון הקודם ב04 לקחתי סופי 75 ובזה ציון פחות בהרבה יש מצב בגלל זה נתנו לי חשד בגלל שיש ציון גבוה ב05 ואילו ב04 ציון נמוך מאוד ואני חוזר ואומר ב04 לא למדתי בכלל למישהו יש עצה לתת לי מה לעשות מה לכתוב ועוד שאלה מה ההבדל בין 777 ציון וציון 666 למילה חשד אני הופיעה לי רק המילה חשד ... אשמח אם מישהו ידריך אותי ויגיד לי מה לעשות
מורן שושן | 12:50  19/04/10
היי רן נבחן שבחינתו סומנה ב"חשד" או ב"פסל" ציון בחינתו לא יפורסם באתר עד תום הליך הבדיקה והטיפול בחשד או בפסילה. במקום ציון יופיע "חשד-". אם בתום הליך הבירור ובדיקת הערעור נמצא כי החשד מבוסס, ייפסל ציון הנבחן במועד זה, ויינקטו כנגד הנבחן אחד מהצעדים המשמעתיים, כמפורט בחוזר מנכ"ל תש"ס/2(א) בנושא טוהר בחינות, מתאריך 3 באוקטובר 1999, סעיף 1.5.2. ראה קישור http://cms.education.gov.il/EducationCMS/applications/mankal/arc/s2ak4 _3_13.htm חשוב לציין כי במ"מ קשה יותר לבסס העתקה להבדיל ממקצוע הומני עליך לגשת לבית ספרך ולבקש את הדוח המפרט על סיבת החשד לאחר קריאת בדו"ח עליך להגיש בקשת ערעור ולשלוח אותו למשרד בחינוך מחלקת בחינות (ניתן דרך בית הספר) באם החשד מאומת בחינתך נפסלת לאלתר ואתה נפסל מבחינות הבגרות באותו המקצוע לשלוש שנים, מה שפוסל אותך מהוצאת תעודת בגרות מלאה. באם הוא מזוכה מהחשד, אין מניעה שתיגש לבחינות בגרות נוספות. באשר לשאלה השנייה · צ.ב - ציון בחינה · צ.ש – ציון שנתי (מגן) · צ.ס - ציון סופי · חשד - חשד להעתקה במבחן. · חסם - ציון הנמוך מ – 10 נקודות מתוך .100 · 666 -חסם וחשד להעתקה · 333 - חסם · 777 - חשד להעתקה · 1 - נירשם ולא ניבחן · 888 - מעוכב ציון · 999 - פסילה מקווה שעזרתי בהצלחה אז בשביל לערער ולקבל את הציון שמגיע לי אני צריך לכתוב מכתב לבית ספר כדי שיבדקו לי את הבחינה
סגור