פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

בתיכון מבחני הבגרות היחידים שעשיתי הם מדעי החברה , אזרחות והיסטוריה לא מזמן במועד חורף עשיתי את היחידות הראשונות במתמטיקה הכוונה ליחידה הראשונה 001 וליחידה השנייה 002 קודם כול אני רוצה ומעונינת להשלים את כול הבגרויות וחסר לי הרבה מאד . עכשיו ברצוני לשפר חלק מהבגרויות שעשיתי בתיכון בלי קשר למה שאני צריכה להשלים אם אין תעודת בגרות ואני רוצה לשפר בגרויות שכבר עשיתי איזה ציון נחשב מה שעשיתי בתיכון ( 60 בהיסטוריה א' לצורך הדוגמה ) או מה שמשפרים אחרי התיכון במקומות פרטים ( 80 בהיסטוריה א' לצורך הדוגמה ) מה בין שניהם יחשב ? ושוב אני מדגישה שעדיין אין לי תעודת בגרות ( מאחר וחסרים לי הרבה מאד יחידות להשלים ) . ושאלה נוספת באיזה מועד כדי יותר לשפר בגרויות חורף או קיץ ( מהם ההיתרונות ומהם החסרונות בכול מועד ובאיזה מועד הציון שבעמם נחשב הוא הגבוה ביותר ? ) ? . ומשהו נוסף האם כבר פרסמו את תאריכי ההרשמה למתמטיקה 3 יחידות ולהיסטוריה ב' ( הכוונה מועד ההרשמה לא מועד הבגרות , כי באיזה תאריך תהיה הבגרות אני כבר יודעת ) . תודה מראש מאמיליה
אסף ריגר | 13:47  23/03/10
בגדול אין הבדל בין שיפור במועד קיץ לחורף, למעט העובדה שבמועד קיץ יש מועד ב' במבחני האנגלית והמ"מ. בגלל שאין לך תעודת בגרות, הציונים שיחשבו לך הם הציונים שאת עושה היום ולא הציונים בתיכון. הייתי ממליץ לך להגיע לפגישת יעוץ חינם בסניף לחמן הקרוב לביתך ויוכלו לעשות לך סדר בכל מה שחסר ואיך אפשר להשלים הכל
סגור