פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

שלום, אני נבחן משנה, התחלתי לשפר בגרויות במועד קיץ שעבר. נשאר לי עוד מקצועות רבים לשפר , ויחידות רבות להשלים. (למרות שיש לי בגרות מלאה, פשוט ברצוני להתקבל למדעי מחשב בטכניון, ועומדת בפניי עוד עבודה רבה :] ) כך או כך בגלל שאני לא יכול להתפשר על ציון פחות מ - 90 , אז רציתי לשאול אם נגיד אני ניגש לדוגמא במועד חורף הזה ל -4 מקצועות, ב 3 המקצועות אני אקבל ציון 90+ , אך לדוגמא באזרחות אני אקבל ציון 70.. כאשר הם ישלחו לי לבית את התעודה הזאת עם הציונים, הציון באזרחות יהרוס לי את כל המראה המרשים :).. אז שאלתי היא האם אפשר לאחר שיפור כל הבגרויות, לקבל תעודה אחת ויחידה ובה משוכללים כל הציונים המשפורים והגבוהים ביותר מכל המועדים שנרשמתי אליהם, בדיוק כפי שקיבלתי בתעודה אחת את כל הציונים לאחר שסיימתי את בית הספר.. כעיקרון קצת מתוסבך להבין זאת , אבל זו בעיקר בעייה אסתטית, משום שאיני מעוניין להציג בפנים המוסד הלימודי תעודות רבות שאני אקבל מכל השיפורים, אלא להציג תעודה אחת. יש מישהו שאולי יכול לענות לי על כך ? תודה.
אסף ריגר | 14:04  24/01/10
את כל הציונים תקבל אך ורק בצורת ספחים לתעודת הבגרות המקורית זה אמנם פחות אסתטי, אבל תצטרך להציג למוסד הלימודים את כל הספחים בהם ציוניך גבוהים. אין לך מה לדאוג, ככה עושים כולם...
סגור