פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

מילי | 15:38  18/11/09
אהלן. אני לא הלכתי לבית ספר כל כך וכרגע אני מתחילה ללמוד ולהשלים את כל הבגרויות יש לי הרבה! יש לי מספר שאלות: 1. אם התחלתי ללמוד רק עכשיו(חודשיים לפני הבחינה מועד חורף) למתמטיקה ואזרחות האם זה מספיק?(אני התחלתי לקחת שיעורים פרטיים במתמטיקה 2 פעמים בשבוע שעה מינימום) 2.האם אוכל להתחיל ללמוד עכשיו גם לאזרחות? ואם כן אשמח אם תוכל לעזור לי ולשלוח לי לי את כל החומר באזרחות לבגרות.
איציק | 21:03  18/11/09
שלום לך אני ניגש לאותם בגרויות,אולם אני לומד במסגרת מסייעת שתומכת ואולי בכול זאת אני יצליח לעזוא לך.. תיראי לכול אדם זה בצורה אינדוידואלית ולכול אדם זה שונה.. ראשית במתמטיקה זה עניין של תירגול..היחידה הראשונה והשנייה הם לא קשות ואפשרות בחודשיים ללמוד,אבל היחידה השלישית היא כבר מתחילה להיות יותר מורכבת כי זה חומר של 4 יחידות..(דפרנציאלי,אנטגרלי וכו'..) שנית באזרחות,זה עניין של חיי היום יום ויותר,אם את אוהבת לראות מידי יום חדשות אז זה יכול לעזור לך..יש לך עקרונות דמוקרטים שאת צריכה לדעת אותם כמו עשרת הדיברות..ואלו זכוויות קיימים במדינה דמוקרטית..אזרחות זה יכול להיות מקצוע מעניין מצד אחד משעמם מצד שני.. בסך הכול בחודשיים אפשרי ללמוד את המקצועות הללו ואפילו לקבל ציון טוב.. :) שייהיה בהצלחה
יוסי | 07:10  19/11/09
מה המייל שלך? אשלח אלייך חומר שיש לי...
סגור