פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

אנדרי | 20:42  14/10/09
שלום, סיימתי את התיכון לפני 4 שנים ולאחרונה השתחררתי מהצבא והחלטתי לשפר רק שאלון אחד ב5 יחידות,שאלון 007. להן יש לי מספר שאלות שאשמח אם אוכל למצוא להן תשובה בפורום זה. 1.האם אני נחשב נבחן אקסטרני?ואם כן,מה זה "נבחן משנה"? 2.איפה עלי להיבחן?האם חובה להיבחן בתיכון שלי,או שיש אופציה להיבחן באיזור מגוריי? 3.מה צריך לעשות בשביל להירשם?כי הבנתי שיש צורך לפתוח "תיק נבחן לשיפור בגרויות" או משהו בסגנון. 4.מה קורה במצב שבו נרשמתי לבגרות,ולא הגעתי לבגרות בסופו של דבר?הם פשוט לא מחשיבים? אשמח אם יהיה אפשרי לקבל תשובות לשאלות הללו,כי הבנתי שתאריך סיום ההרשמה לבגרויות הוא בסוף החודש,וזה מתחיל להיות לחוץ לקראת שנת לימודים 2010. תודה מראש.
אסף ריגר | 15:24  18/10/09
אז ככה: 1. אם סיימת 12 שנו"ל, אתה יכול למשך כנבחן משנה, משמע לגשת לבגרויות דרך התיכון שלך. 2. במידה ואתה לא מעוניין/לא יכול לגשת דרך התיכון שלך, צור קשר עם השלוחה האקסטרנית, שם תצטרך לפתוח תיק והם יגידו לך היכן תבחן 3. את לא חייב לפתוח תיק, אתה יכול להישאר בסטטוס של תלמיד אינטרני, משמע לעשות את הבגרות דרך התיכון 4. אם נרשמת לבגרות ולא ניגשת, פשוט לא יחשב הציןו בשאלון זה...
סגור