פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

שלום לך אסף היקר, בכל שנותיי חוויתי קושי מסויים באנגלית. כעת, יום לפני המועד ב' קיבלנו את הציונים של המועד האחרון ונD קיבלתי 55 ובE קיבלתי 46. בשני המקצועות לא מופיע לי לא ציון סופי ולא את הציון שבית הספר הגיש אותי. אני יודע שבית הספר הגיש אותי בD על 83 ובE על 80. בC קיבלתי 83 סופי ובבגרות בע"פ קיבלתי 85. בכל יתר המקצועות עברתי את הבגרות בקלות יתרה עד כה ואני לא חושב שאכשל במקצוע שעשיתי לאחרונה [חיבור, תורת המנהל , אזרחות וכו'] . אז אסף, אני מצטער על אורך ההודעה אך אשמח לתשובה חד משמעית. אני מתכוון לגשת למועד ב' ואני בטוח גם שאשפר אך אני רוצה להיות בטוח שבמידה ואני לא משפר והציונים נשארים כפי שהם אם אני זכאי לתעודת בגרות. שוב, 55 בD ו46 בE ציוני בחינה. תודה רבה רבה רבה, אני ממש לחוץ על תשובה ולכן אשמח אם תענה לי.
שרון | 10:46  07/07/09
היי! לפי מה שהבנתי הציון מגן הוא 83 במודל D וציון הבחינה הוא 55 ככה שיוצא שהציון הסופי למודל D הוא 69 הציון מגן במודל E הוא 80 וציון הבחינה הוא 46 ככה שיוצא שהציון הסופי למודל E הוא 63. לכן אתה עובר. מלבד זאת ע"פ שאר הנתונים...הציון הסופי שלך באנגלית ב4 י"חל הוא 74. לכן אתה כן זכאי לתעודת בגרות. לא מסתכלים על כישלון בשאלון ספציפי אלא בציון הסופי.
אסף ריגר | 13:42  07/07/09
סחטיין על שרון התשובה נכונה מאוד מה שיקבע הוא ציונך הסופי בשקלול כל השאלונים והמגנים...
לירון | 14:54  07/07/09
בשקלול הסופי מחשיבים גם את הבחינה בבע"פ? כי לפי מה שהבנתי אתה לא החשבת. יש לך מושג מה הפער הכי גבוה שמשרד החינוך יכול לעשות בין המגן לבגרות? נגיד מגן 20% ובגרות 80% במידה ויש פער מגמתי אל כל השכבה ו\או כיתה ? תודה רבה לכם.
שרון | 16:00  07/07/09
היי...כן מוסיפים את הבחינה בע"פ... כשאמרתי שע"פ הנתונים הנוספים התכוונתי למודל C ולבחינה בע"פ... הבחינה בע:פ מהווה 20% מהציון מודל C מהווה 27% מודל D מהווה 26% מודל E מהווה 27%. במידה ויש פער משמעותי בקבוצה גדולה,משרד החינוך מחליט מה לעשות,אין החלטה חד משמעית בנוגע לעניין.
לירון | 16:50  07/07/09
אם הבנתי נכון אז עברתי 100% יששששששש כמה שזה היה חשוב לי...
שרון | 16:58  07/07/09
נכון עברת עם ציון 74 בהצלחה בהמשך!
שרון | 14:22  08/07/09
אני תמיד שמח לעזור שצריך:)
סגור