פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

יואב יוספי | 16:05  01/07/09
הגעתי באיחור ולא אמרו לי לכבות פלאפון לא כלום אז שחכתי. באמצע הבגרות בידיוק שמפקח משרד החינוך נכנס צלצל לי הפלאפון מהקורס פסיכומטרי כיביתי תטלפון בלי להוציא אפילו מהכיס והוא בא אלי שאל את השם האחראית לבחינות רשמה שאיחרתי והכל ושבדקו לי תפלאפון ולא מצאו כלום אבל היא אמרה שיש מצב גדול שיפסלו:( יש לי את ההקלטה עם המורה שלי אחרי שהתחילה הבגרות שהיא מתקשרת לשאול איפה אני. בכל מקרה - הוא אמר שאני מספיק בוגר כדי לא לקחת פלפאון שזה לא משנה אם העתקתי או לא. ואני אומר שהוא מספיק בוגר כדי להיות מספיק נבון ולהבחין בין חשד להעתקה למשהו שלא קשור להעתקה! אחריות בית הספר לשמירה על טוהר הבחינות תתבטא - א. בקיום הסברה בקרב התלמידים והמורים על נוהלי הבחינה ועל חובת השמירה על טוהר הבחינה; ב. בהפצת תוכן התקנון לשמירה על טוהר הבחינות בקרב התלמידים; ג. במתן ההנחיות למשגיחים לפני הבחינה ובבקרה על הנעשה בשעת הבחינה. לא הייתה הסברה ולא הפיצו שום תקנון! לא אמרו לי כלום שנכנסתי ושחכתי לגמרה.!!! הבן אדם הזה פשוט ממורמר אני עכשיו נדפקתי אניי מתגייס והשקעתי כל כך הרבהה ישנתי רק שעתיים וחצי בלילה!!! גועל נפשש!! אני מוכן לקחת עורך דין הכל רק לקבל את הציון שמגיע לי! לא הופץ שום תקנון ולא אמרו לנו
אסף ריגר | 12:58  05/07/09
אל תשכח שרק מדובר בחשד תוכל להגיש ערעור מנומק עליו וייתכן שהוא יתקבל... מקווה שהדברים יסתדרו לטובה
סגור