פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

דר | 00:10  20/06/09
שלום, ברצוני להשלים בגרויות, אחריי שסיימתי אתמול את בית הספר באופו סופי ורשמי, ויש לי 3 שאלות לגביי השלמות: 1. במידה ואני מעוניין להשלים את אנגלית ל4 יחידות לימוד האם אני יכול באותו הזמן לגשת גם למבחנים של 5 יחידות או שזה בלתי אפשרי (לפני הצבא כמובן, כי אני מתגייס במרץ)? 2. האם יש בתי ספר לאקסטרנים (לחמן וכו') שמאפשרים השלמה במקצוע כמו תנ"ך משתי היחידות הלימוד שכבר ככל הנראה יש לי ל5 יחידות לימוד? 3. אם נניח קיבלתי ציונים לא טובים בהיסטוריה א' ובלשון (לא נכשל אבל ציונים לא טובים) וגם בחנ"ג האם זה ישפיע על העתיד שלי באוניברסיטאות? תודה מראש, דר.
דר | 10:56  20/06/09
את אנגלית אני מעוניים להשלים בחורף דרך אקסטרני כמובן.
אסף ריגר | 11:48  22/06/09
1. כבר במהלך הקורס אתה אמור לדעת אם אתה משלים ל4 או 5 יחידות אנגלית, ובהתאם לזה לגשת לשאלונים המתאימים 2. בלחמן לא מלמדים 5 יחידות תנ"ך, מדובר בבגרות קשה יחסית למקצוע מורחב, למה לעשות דווקא אותה?
אסף ריגר | 11:49  22/06/09
3. מה שישפיע על העתיד שלך בקבלה למוסד זה או אחר זה ממוצע הבגרות שלך, ככה שיש השפעה לכל אחד ממקצועות החובה. חנ"ג הוא ציון פנימי של ביה"ס, ולכן לא תהיה לו השפה על הממוצע שלך...
דר | 14:27  22/06/09
גם הגברה פנימית נחשבת למקצוע פנימי? כי אם כן אז זה לא יעזור לי? או שהגברה בניגוד לחנ"ג נחשב למקצוע כלשהו? ד"א בקשר לתנ"ך אני אישית מרגיש שבתנ"ך אני יותר מצליח, ותמיד הרגשתי כך והייתי מעוניין לדעת אם זה אפשרי איפה עוד אפשר להשלים ל5 יחידות תנ"ך אם בכלל אפשר לעשות זאת? ד"א נניח ויש לי ממוצא של 75 בבגרויות החיצוניות, אז האם יש סיכוי שלא יקבלו אותי לאיניברסיטאות?
אסף ריגר | 13:09  23/06/09
לא כל כך ברור לי מה הכוונה ב"הגברה פנימית"? ממוצע בגרות 75 הוא לא ממוצע גבוה, אבל יתכן ועשית חישוב לא משוקלל (כלומר בלי בונוסים שמגיעים לך על מקצועות מוגברים) היום לרוב האוניברסיטאות צריך ממוצע של באיזור 100 כדי להתקבל, יש מכללות שבהן תנאי הקבלה יותר נמוכים אבל זה משתנה בהתאם למקצוע שאתה רוצה ללמוד וכדומה...
היי דר אני בדיוק במצב כמוך מתגייס במרץ ורוצה להשלים ל-4 יחידות אתה יודע על בית ספר כלשהו להשלמת בגרויות בצפון???
סגור