פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

אור | 12:01  11/05/09
שלום קוראים לי אור בת 17 בכיתה יא` ויש לי בעיה דיי מורכבת מקווה שתוכלו לעזור אממ נתחיל מזה שאני תלמידה מאוד חכמה ועד עכשיו הצלחתי בכל הבגריות שעשיתי ואני לא מוכנה לוותר על תעודת בגרות, כי אני יודעת כמה זה חשוב להצלחתי. אחרי הצבא אני רוצה ללכת ללמוד דברים הקשורים למחשבים ולגרפיקה וכדומה. אבל יש לי בעיה שממש מפריעה לי בהמשך הלימודים. אני לומדת בתיכון רגיל ציבורי עם כל החוקים הרגילים והמשעממים ואני פשוט לא סובלת את המסגרת הזאת אני פשוט בקושי באה לבית ספר מאחרת כל הזמן ולומדת את החומר הלימודי דרך האינטרנט או מסיכומים של חברות אני שונאת את המורים את ההנהלה את הכל וההנהלה כל הזמן מאיימת שתוריד אותי רמה (הכיתות בשיכווה הם לפי רמות, אני ברמה הבינונית כי לא נותנים לי יותר מזה) ואני תמיד מאימת שאפרוש מהלימודים. להורים שלי כבר לא איכפת אם אני לומדת או לא, הם התייאשו ממני כי מבחינתם מי שלא בא לבית ספר הוא לא לומד ומבחינתי אני יכולה להסתדר מצויין בלעדיו. קראתי באינטרנט על בתי ספר אקסטרניים ולפי מה שהבנתי זה נורא יקר והמצב הכלכלי של ההורים שלי לא מאפר לשלם כלכך הרבה. וגם יש בעיה של מרחק אני גרה בקריית שמונה ישוב בצפון שרחוק מהכל ואין בתי ספר כאלה בסביבה. אז אם למישהו יש פתרון אני ישמח לשמוע :).
נעה | 14:30  13/05/09
גם אני גר בצפון באיזור קרית שמונה אבל אני לומדת בבית ספר אקסטרני בירושלים וזה ממש לא יקר ואני גרה אצל דודים ..אולי אם את ממש רוצה לעבור מבית הספר שלך שווה לך לגור אצל משפחה או משו אחר וללמוד בבית ספר אקסטרני שם... בכל מקרה שיהיה ך בהצלחה! מקווה שעזרתי קצת :)
סגור