פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

נועה | 15:28  04/05/09
היי בחורף ניגשתי לבגרות באנגלית שאלון G ושמו לי חשד וביררנו על מה החשד וזה אפילו לא חשד להעתקה החשד הוא כזה....כאשר המורה שבדק לי תבחינה קרא את החיבור הוא הגיע למשפט שאני התכוונתי לרשום "הוא רב עם הילד" ובמקום לרשום תמילה רב במשמעות של לריב (טו פייט) אני כתבתי rebby שזה בכלל רב(של הדתיים) והוא הגיע למסקנה כזאת שהיה ליי מילון עיברי אנגלי שזה אסור בבחינה....וממש לא היה לי מילון עיברי אנגלי היה לי מילון רגיל כמו לכולם שמותר לשימוש! ואין לי מושג איך הגעתי למצב כזה שהתבלבלתי בצורה כזאת אני כמעט בטוחה שזה מהלחץ והזמן המועט שנשאר לנו הייתי ממש בלחץ! ואין לי איך להוכיח שלא הייתי עם מילון עיברי אנגלי! השאלות שלי הם כאלה...מה הסיכוי שיבטלו לי את החשד למרות שאין לי איך להוכיח? והאם אפשר להוכיח את זה בצורה כזאת שידברו עם משגיחי הבחינה והמשגיחים עצמם יגידו להם שלא היה אף תלמיד עם חומר עזר שהוא אסור לשימוש בכיתה?האם זה אפשרי?...בקיצור..מה הסיכוי שיבטלו לי את החשד במקרה כזה כי זה אבסורדי זה מילה אחת!!!!! בגלל מילה אחת הלך לי כל השאלון...
אסף ריגר | 12:16  06/05/09
לצערי, אני לא יכול לייעץ לך יותר מדי אני מעריך שתוכלי להגיש את הערעור על החשד בצורה מסודרת ומנומקת ואני מקווה שאם זה יהיה מנומק בצורה טובה זה יכול להתקבל... שווה לבדוק בבית הספר אם יש דרך לפנות למשגיחי הבחינה, למרות שאני בספק. בהצלחה..
סגור