פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

שלום רב, שמי ליאור,בן 28. סיימתי 14 שנות לימוד, מסגרת הנדסאי מכונות ושרטוט ממוחשב. על מנ לקבל את התואר יש צורך בבגרות במתמטיקה 3 י"ח,אנגלית שיש לי 4 יחידות ולשון והבעה שגם בזה יש לי בגרות. השאלה שלי האם יש "התיישנות" לתואר אם לא השלמתי בגרות חסרה ואז התואר הלך לאיבוד? ראוי לציין שיש לי 24 יחידות בבבגרות של המקצוע לנושאיו השונים, בפרוייקט גמר קבלתי מצוין מעולה.. הכל הלך לטמיון? תודה, ליאור
ליאור | 16:36  28/04/09
אני חושב שתיהיה ל בעיה קשה להשלים בגרות במתמטיקה,אני פשוט לא זוכר כלום,ממש כלום, גם אם אני מגיע לקורס הכנה לבגרות איך אני יכול להסתדר עם יש לי בעיות בבסיס? הנדסאים,הלימודים כוללים שלל נוסחאות במתמטיקה,המבחנים הינם עם חומר פתוח דבר שמאוד עזר והקל. אשמח לשמוע מאנשים עם בעיה שצריכים להשלים בגאות במתמטיקה ולא ממש זוכרים משהו מהתיכון או אפילו לפני כן ואיך הם מסתדרים... אני יודע שאני לא שונה מאחרים,רק שיש לי בעיה כמו להרבה אחרים..
אסף ריגר | 13:02  03/05/09
אז ככה: 1. אם כל מה שעליך לעשות על מנת לקבל את התעודה זה בגרותברמת 3 יחידות מתמטיקה, אין מניעה שתצטרף לקורס ותצליח. כל מי שלוקח קורס ברמת 3 יחידות מגיע עם רמת מתמטיקה בסיסית, ואם הקורס הוא קורס איכותי ובנוי נכון, תוכל להגיע לרמה של בגרות ברמת 3 יחידות. אולי תהיה לך קצת יותר עבודה מלאחרים, אבל זה מאוד אפשרי. 2. לגבי תואר ההנדסאי - עליך לברר במוסד בו למדת את הנושא, ואם אכן תוכל להשלים את הבגרות כעת ולקבל את התואר... מקווה שעזרתי
ליאור | 13:25  03/05/09
ראשית תודה, שנית,מהי בעצם מתמטיקה ברמה בסיסית? אפשר להגדיר את זה? תודה
אסף ריגר | 12:12  06/05/09
מצטער על העיכוב בתשובה, הכוונה למתטיקה ברמה בסיסית היא מתמטיקה ברמת כיתה ז' לערך... ידע בפעולות חשבוניות בסיסיות, סדר פעולות חשבון וכדומה.
סגור