פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

רונה | 12:09  12/02/09
שלום אני תלמידת תיכון, נגשתי לבגרות חורף מתמטיקה 005 ומעוניינת לשפר ציון בבגרות קיץ. שאלותי: 1. האם בד"כ בתי ספר עוזרים להשלים חומר שלא נכלל במיקוד חורף אך כן במיקוד קיץ? 2. האם למישהו יש נסיון טוב או רע עם מכון הכנה בירושלים שבו אפשר להתכנון ל 005 בלי שחייבים להשתתף גם ב 006 007 (שאותם אלמד עם ביס שנה הבאה) 3. האם אדע את ציון הבגרות שלי לפני מועד קיץ? 4. האם יש מה להפסיד מלהרשם ומקסימום (אם אופתע לטובה) לא לגשת? 5. אמרו לי באתר משרד החינוך שבכל מקרה ציון הקיץ יקבע עבורי. האם זה בגלל שלא ציינתי שאני תלמידת תיכון או שזה כך בכל מקרה (כי זה לא מועד ב של אותה בחינה)? תודה רבה
אסף ריגר | 12:48  15/02/09
1. תלוי מאוד בבית הספר שלך, ובמורה שלך באופן ספציפי.. 2. אני לא מכיר מכוני הכנה שמלמדים שאלון אחר בלבד (מה גם שאם את כבר בולכת ומשלמת על קורס, עדיף לך ללמוד את כל שלושת השאלונים בדרך כלל) 3. את הציוןשלך תדעי בוודאות לפני מועד הקיץ, הציונים אמורים להתפרסם באיזור פסח 4. אין לך מה להפסיד במקרה זה.. 5. עבור תלמיד תיכון הציון הקובע יהיה הגבוה מבין כל הבחנויות באותו שאלון בהצלחה!
רונית | 03:48  16/02/09
תודה על כל התשובות האם בגרות חורף ובגרות קיץ (של מתמטיקה 005) נחשבים אותו שאלון כך שאכן הגבוה יקבע?
אסף ריגר | 12:59  17/02/09
בהצלחה!
סגור