פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

אביטל | 13:23  23/12/08
שלום ברצוני לשפק רת ממוצע הבגרות שלי כרגע הוא עומד על 99.48 ואני רוצה להתקבל לריפוי בעיסוק.. הפסיכומטרי שלי טוב אבל אצטרך לשפר את הבגרויות שלי. יהציון בהיסטוריה שלי נמוך 6האם כדאי לשפר ולעשות 5 יחידות היסטוריה? אני רוצה ללמוד לבד ולגשת לחורף ל2 יחידות ואז בקיצ ל3 איך ללומדים לבד ? האם יצא כבר מיקוד? איזה חומר אצטרך? תודה רבה!!
אסף ריגר | 16:30  23/12/08
לעובדה כי למדת בבית ספר דתי השפעה מכריעה על העובדה שאת רוצה להשלים היסטוריה ל5 יח', ויתכן שהמשמעות היא שתצטרכי להפוך לתלמידה אקסטרנית. בלי שום קשר, קחי בחשבון שהבגרות המוגברת בהיסטוריה היא בגרות לא פשוטה בכלל, שדי קשה להוציא בה צין גבוה, בטח אם את לומדת לבדך הייתי ממליץ לך להגיע לפגישת יעוץ אצל יועץ מקצועי ע\"מ לבדוק את תנאי הקבלה למסלול שאת רוצה ויציע לך בהתאם מה המקצוע שכדאי לך להשלים (בהתחשב במגבלת הזמן שיש לך וכדומה)... מקווה שעזרתי
אביטל | 00:55  24/12/08
תודה רבה על התשבוה המהירה במה מתבטא הקושי בבחינה? כמות החומר שצריך ללמוד? הרמה הנדרשת בכתיבת הבחינה?.. אין לי שון בעיה ללמוד לבד בכלל אחרי הפסיכומטרי אני מרגישה שזה יהיה די קל באופן יחסי הן מבחינת הרמה והן מבחינת הלחץ וכמות חומר איך הופכים לתלמיד אקסטרני? זה עולה כסף?
אסף ריגר | 11:00  24/12/08
הקושי בבחינה מתבטא גם בכמות החומר, גם ברמת התשובות הנדרשת. אין לי ספק שאפשר ללמוד לבגרות הזו, אבל זה קשה לעשות את זה לבד. הכוונה שלי הייתה שיתכן ותוכלי לשפר מקצוע מוגבר אחר ולהגיע לתוצאה גבוהה יותר (כמו גיאוגרפיה לדוגמא) אבל צריך לבדוק את זה באופן יחידני אל מול התעודה שלך. פתיחת תיק אקסטרני עולה 160 ש"ח ועושים אותה בשלוחה האקסטרנית של משרד החינוך http://cms.education.gov.il/EducationCMS/Units/Exams/Externi/ShluhotBchinaExterniot.htm שימי לב שאם תהפכי לאקסטרנית יכולה להיות לזה השפעה על מקצועות אחרים בתעודה שלך (כמו אזרחות או מוגברים אחרים)...
סגור