פורום בגרויות

בפורום תוכלו לקבל מענה כולל על בחינות הבגרות הן ברמה הפרטנית והן ברמה הכוללת. א
מומלץ בחום

עמית | 13:50  30/11/08
שלום לכולם, כרגע ציון האנגלית שלי עומד על 86 ב4 יח´, ואני מתעניין לגבי אפשרות לעשות 5 יח´ באחד המועדים הקרובים על מנת להעלות את הממוצע. עכשיו, השאלה שלי היא, נניח וחס וחלילה אני מקבל ציון נמוך בבחינה, שאפילו אחרי שיקלול הבונוס יהיה נמוך מהציון שלי ב4 יח´, האם זה בהכרח יהיה הציון שיחשב, או שיש לי אפשרות להחשיב את הציון הגבוה מבין השניים? קיבלתי כל כך הרבה תשובות סותרות לגבי העניין שאני כבר לגמרי מבולבל. אשמח לתשובה.. אני שוקל אפילו לגשת במועד הקרוב (ינואר), וההרשמה לפי מה שהבנתי תיכף מסתיימת, ככה שאני צריך כבר להיסגר על עצמי. תודה מראש! :)
אסף ריגר | 13:39  03/12/08
השאלה היא מה הסטטוס שלך, ובפירוט: למי שאינו זכאי עדיין לתעודת בגרות ואינו תלמיד תיכון- הציון האחרון קובע, ובשום פנים ואופן התלמיד לא יוכל לבקש להחזיר את הציון הישן. יתר על כן, אם הוא ניבחן באותו המקצוע אך ברמה גבוהה יותר הוא לא יוכל להחזיר את הציון הישן, למרות שמדובר בשאלונים שונים/ רמות שונות (לדוגמה כאשר תלמיד אשר ניבחן ברמת 3 יחידות במתמטיקה ונבחן לאחר מכן ברמה של 4 יחידות). 2) למי שהינו תלמיד תיכון, הציון הגבוה קובע. 3) נבחן אקסטרני הזכאי לתעודת בגרות והמעוניין בשיפור ציוניו- ציוני כל בחינה שיעשה כנבחן משנה, ידווחו לו ב"ספח לתעודת הבגרות" אותו זכאי הנבחן להציגו או שלא להציגו כאשר הוא נרשם למוסד להשכלה גבוהה, או שאם הנתונים מועברים באופן אוטומטי למוסד, הוא מתחשב רק בציון המשופר (אותו בחר המועמד להעביר) כך שבפועל - הציון הגבוה קובע. מקווה שהדברים הובהרו
סגור